foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Wiosna w Zabrzu rozkwitła, a raczej wybrzmiała śpiewem kilkunastu młodych laureatów XXIV Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Niemieckiej i trudno sobie wyobrazić bardziej radosne i przepełniające dumą rozpoczęcie tej pory roku. Podczas uroczystej gali wręczenia nagród w Zespole Szkół nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego w Zabrzu można było usłyszeć utwory w wykonaniu zarówno najmłodszych pasjonatów muzyki w wieku przedszkolnym, jak również tych nieco starszych, ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych, zamieszkujących teren całego Śląska.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością zastępca prezydenta miasta pan Jan Pawluch, naczelnik Biura Współpracy z Zagranicą pani Ewa Pawłowska, zastępca naczelnika Wydziału Oświaty pani Ewa Wolnica oraz przewodniczący Towarzystwa Społeczno – Kulturalnego Niemców Województwa Śląskiego pan Marcin Lippa.

Zapraszamy w marcowy poniedziałek 2017 roku na XXV jubileuszową edycję Konkursu Piosenki Niemieckiej.   

   p. Sandra Christ                            

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!