foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/żywe_obrazy_2.JPG'
There was a problem loading image 'images/żywe_obrazy_2.JPG'
There was a problem loading image 'images/żywe_obrazy_1.jpg'
There was a problem loading image 'images/żywe_obrazy_1.jpg'

żywe obrazy 2Gimnazjum świętowało pierwszy dzień wiosny pod znakiem sztuki. Hasłem dnia stało się: „Uczniowie ZS nr 10 w obrazach wielkich mistrzów”. Zadaniem każdej klasy było zinterpretowanie obrazu wybranego artysty i stworzenie „żywego dzieła”. Jak się okazało podczas wiosennych zajęć wszyscy spisali się na medal, a przy okazji dobrze się bawili.żywe obrazy 1

Dziękujemy za zaangażowanie, a nauczycielowi plastyki – p. E. Dyl i opiekunowi samorządu uczniowskiego - p. M. Masternak - Cepil koordynowania działań. Tak oto w przyjemny sposób uczniowie naszego gimnazjum poznali wielkich twórców i ich dzieła m. in. Leonarda da Vinci, Francisca Goi, Pabla Picassa, Petera Breugela, Petera Rubensa, czy Jana Matejki. Po prostu zrealizowali hasło"bawiąc uczyć"!

Fotografie wykonała: Alicja Kossowska.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!