Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/żywe_obrazy_2.JPG'
There was a problem loading image 'images/żywe_obrazy_1.jpg'

żywe obrazy 2Gimnazjum świętowało pierwszy dzień wiosny pod znakiem sztuki. Hasłem dnia stało się: „Uczniowie ZS nr 10 w obrazach wielkich mistrzów”. Zadaniem każdej klasy było zinterpretowanie obrazu wybranego artysty i stworzenie „żywego dzieła”. Jak się okazało podczas wiosennych zajęć wszyscy spisali się na medal, a przy okazji dobrze się bawili.żywe obrazy 1

Dziękujemy za zaangażowanie, a nauczycielowi plastyki – p. E. Dyl i opiekunowi samorządu uczniowskiego - p. M. Masternak - Cepil koordynowania działań. Tak oto w przyjemny sposób uczniowie naszego gimnazjum poznali wielkich twórców i ich dzieła m. in. Leonarda da Vinci, Francisca Goi, Pabla Picassa, Petera Breugela, Petera Rubensa, czy Jana Matejki. Po prostu zrealizowali hasło"bawiąc uczyć"!

Fotografie wykonała: Alicja Kossowska.

link do galerii