kartkiW ramach szkolnego konkursu wielkanocnego uczniowie gimnazjum klas I i III wykonywali kartki świąteczne. Laureatami zostali:

I miejsce – Aleksandra Bujalska

II miejsce – Julia Gruca

III miejsce – Julia Bogner

Wyróżnienia natomiast otrzymali: Jakub Kuk, Barbara Starzyk, Michał Nowak, Wiktoria Utnik, Nicola Przetacznik, Weronika Krauza, Dominik Pawelec, Magdalena Otremba.

Wykonane przez uczniów kartki zostały przekazane na kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczono na wsparcie działalności  Hospicjum Jana Pawła II w Katowicach. Dziękujemy uczniom klas I i III gimnazjum za włączenie się w akcję pomocy  i dar serca. Pani E. Dyl za koordynowanie tak szczytnych działań młodzieży.

Dziękujemy za zaangażowanie!