foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

kartkiW ramach szkolnego konkursu wielkanocnego uczniowie gimnazjum klas I i III wykonywali kartki świąteczne. Laureatami zostali:

I miejsce – Aleksandra Bujalska

II miejsce – Julia Gruca

III miejsce – Julia Bogner

Wyróżnienia natomiast otrzymali: Jakub Kuk, Barbara Starzyk, Michał Nowak, Wiktoria Utnik, Nicola Przetacznik, Weronika Krauza, Dominik Pawelec, Magdalena Otremba.

Wykonane przez uczniów kartki zostały przekazane na kiermasz świąteczny, z którego dochód przeznaczono na wsparcie działalności  Hospicjum Jana Pawła II w Katowicach. Dziękujemy uczniom klas I i III gimnazjum za włączenie się w akcję pomocy  i dar serca. Pani E. Dyl za koordynowanie tak szczytnych działań młodzieży. 

Dziękujemy za zaangażowanie!

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!