W tym roku - jak zawsze - staraliśmy się pokazać naszą szkołę z jeszcze innej strony. Postawiliśmy na przyszłość reklamując to, co nowoczesne i nowe. Nie mogło zatem zabraknąć drukarki 3D, drona i aktywnych klocków lego. Wszystko to w tle, jakże na czasie i wiecznie aktualnego, filmu Star Wars, z nieśmiertelnymi bohaterami: Yodą i lordem Vaderem. DSCN7578.JPG

Wszystkim, którzy zazngażowali się w pomoc przy stoisku serdecznie dziekujemy. Pani Elżbiecie Dyl i jej zdolnym plastycznie uczniom, którzy z niemałą przyjemnością pracowali nad plakatami do postaci z filmu, bo przecież "przyszłość należy do nas'! Naszym informatykom, którzy obsługiwali drona i drukarkę 3D - p. W. Tomczyk i p. S. Nadolskiemu oraz p. M. Jurczyk, która przygotowała drukarkę 3D do wystawy. Jak również młodzieży: J. Pieniążkowskiej, P. Wieczorek, M. Wilk, M. Góźdz i D. Twardoch.

link do galerii

wiadomości z dnia 7.04.2016