foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W tym roku - jak zawsze - staraliśmy się pokazać naszą szkołę z jeszcze innej strony. Postawiliśmy na przyszłość reklamując to, co nowoczesne i nowe. Nie mogło zatem zabraknąć drukarki 3D, drona i aktywnych klocków lego. Wszystko to w tle, jakże na czasie i wiecznie aktualnego, filmu Star Wars, z nieśmiertelnymi bohaterami: Yodą i lordem Vaderem. DSCN7578.JPG

Wszystkim, którzy zazngażowali się w pomoc przy stoisku serdecznie dziekujemy. Pani Elżbiecie Dyl i jej zdolnym plastycznie uczniom, którzy z niemałą przyjemnością pracowali nad plakatami do postaci z filmu, bo przecież "przyszłość należy do nas'! Naszym informatykom, którzy obsługiwali drona i drukarkę 3D - p. W. Tomczyk i p. S. Nadolskiemu oraz p. M. Jurczyk, która przygotowała drukarkę 3D do wystawy. Jak również młodzieży: J. Pieniążkowskiej, P. Wieczorek, M. Wilk, M. Góźdz i D. Twardoch.

link do galerii

wiadomości z dnia 7.04.2016

MOSiR Zabrze

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!