foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

statuetkaIX Wojewódzki Festiwal "Młodych talentów" okazał się dla naszych uczennic bardzo szczęśliwy. Najpierw pokonały około 100 osób i dostały się do finału z dwunastoma innymi uczniami szkół ponadgimnazalnych z województwa śląskiego. 7 kwietnia miał miejsce konkurs finalistów. Po długich obradach jury wyłoniło 4 laureatów. Z przyjemnością informujemy, że Milena Wojtek otrzymała wyróżnienie, a I miejsce zajęła Aleksandra Rojek.

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu naszym koleżankom, które dzielnie reprezentują naszą szkołę!

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!