statuetkaIX Wojewódzki Festiwal "Młodych talentów" okazał się dla naszych uczennic bardzo szczęśliwy. Najpierw pokonały około 100 osób i dostały się do finału z dwunastoma innymi uczniami szkół ponadgimnazalnych z województwa śląskiego. 7 kwietnia miał miejsce konkurs finalistów. Po długich obradach jury wyłoniło 4 laureatów. Z przyjemnością informujemy, że Milena Wojtek otrzymała wyróżnienie, a I miejsce zajęła Aleksandra Rojek.

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu naszym koleżankom, które dzielnie reprezentują naszą szkołę!