foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Magdalena Holewa i Bartosz Borecki zostali laureatami IX Ogólnopolskiej Olimpiady o "Diamentowy Indeks AGH". Magda z dwóch przedmiotów: matematyki i fizyki, a Bartek z matematyki. Nagrodą dla nich jest wspomniany już indeks Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie!

To duży sukces! Jesteśmy z WAS dumni!

Gratulujemy sedecznie naszym zdolnym uczniom i nauczycielom prowadzącym p. E. Czybie i p. M. Matlokowi!

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!