foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Katyń 213 kwietnia 2016 roku w Zabrzu obchodziliśmy bardzo uroczyście Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Nasi uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami włączyli się aktywnie do udziału w obchodach: złożyli kwiaty pod pomnikiem Poległych Bohaterów w parku miejskim, gdzie brali udział w krótkiej uroczystości słowno-muzycznej. Wcześniej w Multikinie czekała na nich miła niespodzianka. Podczas wręczenia nagród uczestnikom I Miejskiego Konkursu Wiedzy o Zbrodni Katyńskiej okazało się, że aż czworo uczniów naszej szkoły zostało laureatami.Katyn 1

Gratulujemy serdecznie:

II miejsca (w kat. gimnazjum) Szymonowi Siekulskiemu

I miejsca (w kat. ponadgimnazjalnej) Jowicie Pieniążkowskiej

III miejca (w kat. ponadgimnazjalnej) Oskarowi Profusowi

wyróżnienia (w kat. ponadgimnazjalnej) Dawidowi Sobczykowi.

Wszyscy laureaci pojadą w nagrodę do Muzeum w Warszawie.

Gratulujemy  uczniom i nauczycielom: p. K. Kowalskiej-Bławat, p. W. Kruszelnickiej i p. J. Rusnak.

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!