foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

olimpijczycyW poniedziałek na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego odbyło się wręczenie zaświadczeń o tytułach laureatów gimnazjalnych konkursów przedmiotowych. Na uroczystości obecny był p. Dyrektor Mirosław Mendecki wraz z dwoma naszymi uczniami: Magdaleną Wilk - laureatką z j. angielskiego i Jakubem Kukiem - podwójnym laureatem - z wos-u i matematyki.

 

Jeszcze raz gratulujemy tak dużego sukcesu przede wszystkim uczniom, ale też nauczycielom i rodzicom!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!