foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

100 4687100 4701100 4707Zorganizowaliśmy, podobnie jak inne szkoły, Dzień Otwarty dla zainteresowanych szkół podstawowych. Przybyło wielu młodych ludzi, którzy przechadzali się korytarzami "naszej dziesiątki" oprowadzani przez młodzież licealną i gmnazjalną. Zaglądali do sal gimnastycznych, gdzie nasi nauczyciele prezentowali możliwości sportowe obiektów i różnorodność prowadzonych zajęć od zespołowych przez indywidualne po ścianę wspinaczkową i siłownię. Uczestniczyli w ciekawych zajęciach teatralnych, historycznych czy chemicznych i biologicznych. Obecni byli podczas prezentacji naszego szkolnego DRONA. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, które przygotowali uczniowie pod czujnym okiem swoich nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i koordynatorowi Dnia Otwartego - p. D. Bajer!

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!