100 4687100 4701100 4707Zorganizowaliśmy, podobnie jak inne szkoły, Dzień Otwarty dla zainteresowanych szkół podstawowych. Przybyło wielu młodych ludzi, którzy przechadzali się korytarzami "naszej dziesiątki" oprowadzani przez młodzież licealną i gmnazjalną. Zaglądali do sal gimnastycznych, gdzie nasi nauczyciele prezentowali możliwości sportowe obiektów i różnorodność prowadzonych zajęć od zespołowych przez indywidualne po ścianę wspinaczkową i siłownię. Uczestniczyli w ciekawych zajęciach teatralnych, historycznych czy chemicznych i biologicznych. Obecni byli podczas prezentacji naszego szkolnego DRONA. Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji, które przygotowali uczniowie pod czujnym okiem swoich nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i koordynatorowi Dnia Otwartego - p. D. Bajer!