foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

image5.JPG22 kwietnia po raz kolejny miał miejsce w naszej szkole Dzień Projektów, w czasie którego uczniowie klas drugich gimnazjum prezentowali wyniki swojej całorocznej pracy nad projektami edukacyjnymi. Mieliśmy okazję zobaczyć ciekawe prezentacje multimedialne oraz krótkie filmy wideo, niesamowite makiety, jak również spróbować pysznych dań będących niezapomnianym tłem dla przedstawianych informacji.

Wszystkim gratulujemy fantastycznych pomysłów oraz oryginalnego wykonania.

link do galerii 

p. M. Siegmund

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!