foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20160508 18220117 i 8 maja w Regionalnym Ośrodku Kultury w Częstochowie odbyły się eliminacje wojewódzkie 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę, Zabrze i rejon katowicki w kategorii „wywiedzione ze słowa” reprezentowała Magdalena Archacka. Po długich przesłuchaniach w czterech kategoriach, 32 uczestników zmagania zakończyło dopiero około godziny 21:00. Następnego dnia miały miejsce warsztaty z dykcji, a później długo wyczekiwany Koncert Laureatów i rozdanie nagród.Madzia

 

Z przyjemnością informujemy, że Magdalena Archacka zdobyła II miejsce, ujmując jury ciekawą interpretacją tekstów Mirona Białoszewskiego i Teatrzyku Zielona Gęś. To duży sukces w tej kategorii. Gratulujemy naszej maturzystce, która w trudnym dla niej czasie egzaminów, miała siłę i czas, żeby grać na scenie i - co najważniejsze - z bardzo dobrym skutkiem! 

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!