foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

targiZ przyjemnością informujemy, że w XVIII targach edukacyjnych stoisko naszej szkoły podobało się najbardziej. Gimnazajliści i licealiści zapoznali się z różnymi szkolnymi ofertami i ocenili szkolne pawilony, przyznając I miejsce naszej szkole. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy zaangażowali się w budowę stanowiska z przyszłością - Niech moc będzie z nami!

TVZ z dnia 10.05.2016

 

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!