foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W  czwartek -  19 maja odbędzie się kolejna edycja międzyszkolego konkursu informatycznego "Informik".
Sponsorem nagród jest pan Konrad Kowalczuk z firmy MGK. To przedsiębiorstwo zabrzańskie z branży IT - zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.mgk.net.pl. Drugim jest  Wydawnictwo Helion znane m.in. z publikowania książek i podręczników z branży elektronicznej i informatycznej. Cieszymy się i jesteśmy wdzięczni za przekazanie nagród książkowych dla naszego konkursu informatycznego. Są to pozycje m.in. o budowaniu robotów, grafice komputerowej i tworzeniu stron www. Mamy nadzieję, że dla zwycięzców konkursu Informik będą ciekawą i pouczającą lekturą.
 
Jeszcze raz dziekujemy bardzo naszym sponsorom!
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!