foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSC00976 Magdalena Holewa i Bartosz Borecki odebrali w ubiegłym tygodniu indeksy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, to nagrody w IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie "O Diamentowy Indeks AGH".

Magda została podwójną laureatką: z matematyki i fizyki. Warto dodać, że takich laureatów było tylko dwudziestu w całej Polsce.

Bartek został laureatem z matematyki.

AGH otworzyło swoje drzwi dla zwycięzców olimpiady. Magda i Bartek są wśród nich, jedyni z Zabrza.

Ale to nie koniec sukcesów, gdyż w piątek otrzymaliśmy równie przyjemną wiadomość. Magdalena Archacka uzyskała stypendium fundacji Lesława Pagi "Indeks Start2Start", przyznawane tylko dwudziestu najwybitniejszym i najaktywniejszym maturzystom w całej Polsce. Magdzie udało się przejść przez sito wieloetapowej eliminacji i otrzymać stypendium na wymarzone studia. Gratulujemy serdecznie!

Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!

link do galerii

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!