20161110 10071010 listopada grupa teatralna gimnazjum przypomniała społeczności szkolnej o Święcie Niepodległości, czyli potocznie mówiąc 11-Listopada. Happening, który przedstawili był krótki, ale wyrazisty, pełen przekazu i emocji. Biało-czerwone kolory dominowały w przedstawieniu, a okrzyki „Niech żyje wolna Polska” dodawały uroku i zakłócały ciszę, tym samym wzbudzając zainteresowanie przechodzących korytarzem uczniów. Nauczyciele wraz z niektórymi wychowankami obdarowani zostali kotylionami, które wpięte w ubrania podkreślały, że "dziesiątka" pamięta o narodowym święcie.

Dziękujemy za zainteresowanie i wysłuchanie naszego krótkiego happeningu.

grupa „Teatr jest w nas”