W tym roku - jak zwykle - uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych. Nasze stoisko przyciągało uwagę przybyłych gimnazjalistów, a hasło ZS10 Republiką Marzeń spełniło swoje zadanie. Staraliśmy się oddać klimat naszej szkoły, w której wiele się dzieje. Futurystyczna sceneria pokazała, że uczniowie i nauczyciele mają wiele pomysłów i dużo do zaoferowania. Potwierdziło to II miejsce, które zajęliśmy na targach.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w budowę naszego stoiska! To dużo pracy, ale warto było!