foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W tym roku - jak zwykle - uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych. Nasze stoisko przyciągało uwagę przybyłych gimnazjalistów, a hasło ZS10 Republiką Marzeń spełniło swoje zadanie. Staraliśmy się oddać klimat naszej szkoły, w której wiele się dzieje. Futurystyczna sceneria pokazała, że uczniowie i nauczyciele mają wiele pomysłów i dużo do zaoferowania. Potwierdziło to II miejsce, które zajęliśmy na targach.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w budowę naszego stoiska! To dużo pracy, ale warto było!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!