foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

W tym roku - jak zwykle - uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych. Nasze stoisko przyciągało uwagę przybyłych gimnazjalistów, a hasło ZS10 Republiką Marzeń spełniło swoje zadanie. Staraliśmy się oddać klimat naszej szkoły, w której wiele się dzieje. Futurystyczna sceneria pokazała, że uczniowie i nauczyciele mają wiele pomysłów i dużo do zaoferowania. Potwierdziło to II miejsce, które zajęliśmy na targach.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w budowę naszego stoiska! To dużo pracy, ale warto było!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!