foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

IMG 20170524 114001W środę - 24 maja - w naszej szkole miały miejsce przesłuchania XI Miejskiego Konkursu Piosenki Religijnej. Wzięło w nich udział ponad 120 osób (w tym chóry i soliści). Nie mogło w nich zabraknąć naszej śpiewającej młodzieży.

Z przyjemnością informujemy, że otrzymali następujące wyróżnienia:

I miejsce - Adam Stryjakiewicz (z akompaniamentem Pauliny Pudlo, Karoliny Badury i Adama Kozińskiego), który zachwycił komisję

III miejsce - Dominika Pisarska (z akompaniamentem Pauliny Pudlo, Karoliny Badury i Adama Kozińskiego)

wyróżnienie - zespół zdziesiątkowani (w składzie: K. Badura, P. Pudlo, D. Pisarska, O. Szybowska, K. Jaksik, D. Jaworski, D. Skutnik i A.Stryjakiewicz), który rozbawił komisję swoją interpretacją piosenki "Zaufaj Panu już dziś".

Spisaliście się na medal! Dziękujemy!

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!