foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

koncert laureatów6 czerwca w Teatrze Nowym odbyła się jubileuszowa 25 gala Ligi Recytatorskiej pt. Bo tak się trudno rozstać, w ktrórej wzięli udział obecni i byli zwycięzcy. To był wzruszający koncert, gdzie młodzi recytatorzy wystapili u boku swoich dorosłych, doświadczonych kolegów po fachu. Aż łza kręciła się w oku!

Z przyjemnością informujemy, że nasze gimnazjum ukończyło zmagania na 3 miejscu, głównie dzięki:

 

Zuzannie Gajdzik, która zajęła I miejsce

Oliwii Winiarskiej - III miejsce

Kacprowi Tymków - wyróżnienie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

LAPP GROUP

relpol

phoenix contact

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!