foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 

W piątek rano o 8:15 na dziedzińcu szkoły uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Pani dyrektor Iwona Maciuła przed rozdaniem nagród dla szczególnie wyróżniających się uczniów podsumowała w krótki i przystępny sposób to, co działo się w szkole. Wspomniała o konkursach, projektach, działających zespołach i kółkach teatralnych, podziękowała za cały rok ciężkiej pracy. Życzyła też wszystkim spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Cóż!  Kolejny rok za nami! Teraz zasłużony odpoczynek. 

Zatem korzystajmy wszyscy z czasu wolnego.

Radości i pogody dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i uczniów.

link do galerii

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

LAPP GROUP

relpol

phoenix contact

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!