foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

FestiwalKwiatow2017 programTym razem pogoda dopisała - nie padało i nie było wyczerpującego upału - i w Ogrodzie Botanicznym wystapiliśmy z koncertem pt. "Młodzi, zdolni, z przyszłością...." Przez godzinę bawiliśmy publiczność instrumentalną muzyką filmową, w wykonaniu niezawodnego zespołu zdziesiątkowani (w składzie: Karolina Badura, Paulina Pudlo i Dominika Pisarska) oraz piosenkami solistów m.in. Adama Stryjakiewicza i Dominiki Pisarskiej - laureatów wielu konkursów miejskich i wojewódzkich.

To było miłe i bardzo muzyczne popołudnie! Zasłużyliście na odpoczynek!

 

festiwal Kwiatów

 TVZ z dnia 26.06.2017

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!