foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

SP 27Dzisiaj - 4 września - rozpoczęły rok szkolny 2017/2018 klasy pierwsze Szkoły Podstawowej nr 27, która w związku z nową reformą wraca w mury ZS nr 10, a wygasa gimnazjum.

Nasi mali koledzy z ogromnymi rogami obfitości i z uśmiechem na twarzy wraz z rodzinami rozpoczęli uroczyście rok szkolny z p. Dyrektor Elżbietą Brzezińską i Radnym Miasta Zabrze p. Januszem Bieńkiem.

Życzymy Wam wszystkiego dobrego, siły do pracy, przyjemności z każdego dnia w szkole.

Witajcie w "dziesiątce"!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!