foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

logo

 

Nasza Szkoła po raz kolejny podejmuje ścisłą współpracę z Politechniką Śląską. Uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum nr 7 mogą wziąć udział w projekcie pt. "Ścieżki Kopernika".

W ramach projektu mają możliwość nieodpłatnie uczestniczyć w zajęciach realizowanych na terenie Politechniki Śląskiej przy współpracy z Wydziałem Inżynierii Biomedycznej, Wydziałem Inżynierii Środowiska i Energetyki oraz Wydziałem Organizacji i Zarządzania.

Zajęcia te stanowią doskonałą podstawę do podjęcia w przyszłości studiów inżynierskich, a także do zapoznania się z ofertą edukacyjną Politechniki Śląskiej. Wszystkie zajęcia opierają się na laboratoriach, warsztatach, dyskusjach, projektach itp.  Będą realizowane w bardzo przystępny i atrakcyjny dla ucznia sposób.

Wszystkich zainteresowanych szczegółową ofertą projektu prosimy o kontakt z koordynatorem projektu w naszej szkole panem Markiem Matlokiem.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!