foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

logo

 

Nasza Szkoła po raz kolejny podejmuje ścisłą współpracę z Politechniką Śląską. Uczniowie VII Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum nr 7 mogą wziąć udział w projekcie pt. "Ścieżki Kopernika".

W ramach projektu mają możliwość nieodpłatnie uczestniczyć w zajęciach realizowanych na terenie Politechniki Śląskiej przy współpracy z Wydziałem Inżynierii Biomedycznej, Wydziałem Inżynierii Środowiska i Energetyki oraz Wydziałem Organizacji i Zarządzania.

Zajęcia te stanowią doskonałą podstawę do podjęcia w przyszłości studiów inżynierskich, a także do zapoznania się z ofertą edukacyjną Politechniki Śląskiej. Wszystkie zajęcia opierają się na laboratoriach, warsztatach, dyskusjach, projektach itp.  Będą realizowane w bardzo przystępny i atrakcyjny dla ucznia sposób.

Wszystkich zainteresowanych szczegółową ofertą projektu prosimy o kontakt z koordynatorem projektu w naszej szkole panem Markiem Matlokiem.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!