foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSC 0242Nasza młodzież kolejny raz reprzentowała szkołę w biegach na orientację. Zawody odbyły się 30.09 w parku im. Witolda Pileckiego w Zabrzu. Uczniowie i tym razem wykazali się swoimi umiejętnościami zdobywając wysokie miejsca. W kategorii gimnazjów I miejsce zdobył Paweł Ekert, a II Krzysztof Adamik. Wsród szkół ponadgimnazjanych w kategorii kobiet I miejsce uzyskała Agnieszka Olszewska, a II - Nikola Kamieniorz. W kategorii mężczyzn srebro zdobył Jakub Głogowski, a brąz Jacek Michalak. Tak dobre wyniki spowodowały zwycięstwo ZS10 w kategorii zarówno gimnazjalnej, jak i ponadgimnzjalnej.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!