Zespół Szkół nr 10 - Kolejne złoto dla dziesiątki!

DSC 0242Nasza młodzież kolejny raz reprzentowała szkołę w biegach na orientację. Zawody odbyły się 30.09 w parku im. Witolda Pileckiego w Zabrzu. Uczniowie i tym razem wykazali się swoimi umiejętnościami zdobywając wysokie miejsca. W kategorii gimnazjów I miejsce zdobył Paweł Ekert, a II Krzysztof Adamik. Wsród szkół ponadgimnazjanych w kategorii kobiet I miejsce uzyskała Agnieszka Olszewska, a II - Nikola Kamieniorz. W kategorii mężczyzn srebro zdobył Jakub Głogowski, a brąz Jacek Michalak. Tak dobre wyniki spowodowały zwycięstwo ZS10 w kategorii zarówno gimnazjalnej, jak i ponadgimnzjalnej.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.