DSC 0410Zorganizowane w naszej szkole 13 października 2017 roku zabawy otrzęsinowe, przywitały nowe twarze, które od 4 września przekroczyły próg szkoły. W tym roku zamiast poznawać gimnazjalnych pierwszoklasistów, jesteśmy świadkami nowo powstałej szkoły podstawowej nr 27.

Uczniowie klas podstawowych mieli za zadanie "przedstawić siebie", co wykonali bez trudu, z dużą dozą humoru, a przede wszystkim wielkim zaangażowaniem. Najmłodsi – nasze szkolne pierwszaczki -  zostały uroczyście pasowane przez panią dyrektor Elżbietę Brzezińską na prawowitych uczniów SP 27 i ZS nr 10.DSC 0414

Tegoroczne otrzęsiny można tytułować mianem wyjątkowych, ponieważ przyniosły uczestnikom i obserwatorom dużo radości, zabawy oraz wyjątkowych chwil. Pełnych wzruszeń dla opiekunów naszych milusińskich, którym łezka kręciła się w oku, bo przecież ich pociechy to już uczniowie.

A. Musiał kl. 2m