foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DSC 0410Zorganizowane w naszej szkole 13 października 2017 roku zabawy otrzęsinowe, przywitały nowe twarze, które od 4 września przekroczyły próg szkoły. W tym roku zamiast poznawać gimnazjalnych pierwszoklasistów, jesteśmy świadkami nowo powstałej szkoły podstawowej nr 27.

Uczniowie klas podstawowych mieli za zadanie "przedstawić siebie", co wykonali bez trudu, z dużą dozą humoru, a przede wszystkim wielkim zaangażowaniem. Najmłodsi – nasze szkolne pierwszaczki -  zostały uroczyście pasowane przez panią dyrektor Elżbietę Brzezińską na prawowitych uczniów SP 27 i ZS nr 10.DSC 0414

Tegoroczne otrzęsiny można tytułować mianem wyjątkowych, ponieważ przyniosły uczestnikom i obserwatorom dużo radości, zabawy oraz wyjątkowych chwil. Pełnych wzruszeń dla opiekunów naszych milusińskich, którym łezka kręciła się w oku, bo przecież ich pociechy to już uczniowie.

A. Musiał kl. 2m

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!