foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20171115 12280315 listopada w Chorzowskim Centrum Kultury, w siedzibie Lekkiego Teatru Przenośnego,  miały miejsce przesłuchania XIX wojewódzkiego turnieju recytatorskiego pt. Promuj Śląsk. W zmaganiach wzięło udział 28 przedstawicieli klas 7 szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych. Poziom był wysoki, a recytatorzy dobrze przygotowani. Tym bardziej nam miło donieść, że Zuzanna Gajdzik okazała się w turnieju najlepsza i zdobyła I miejsce. Przedstawiła wiersz naszego zabrzańskiego aktora Zbigniewa Stryja i fragment prozy Janoscha pt. Cholonek, czyli dobry Bóg z gliny.

Gratulujemy Zuzannie i instruktorowi p. B. Wyrzykowskiej-Piesik. Jesteśmy pewni, ze to dopiero początek sukcesów w tym roku szkolnym. 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

LAPP GROUP

relpol

phoenix contact

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!