foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

20171115 12280315 listopada w Chorzowskim Centrum Kultury, w siedzibie Lekkiego Teatru Przenośnego,  miały miejsce przesłuchania XIX wojewódzkiego turnieju recytatorskiego pt. Promuj Śląsk. W zmaganiach wzięło udział 28 przedstawicieli klas 7 szkoły podstawowej oraz klas gimnazjalnych. Poziom był wysoki, a recytatorzy dobrze przygotowani. Tym bardziej nam miło donieść, że Zuzanna Gajdzik okazała się w turnieju najlepsza i zdobyła I miejsce. Przedstawiła wiersz naszego zabrzańskiego aktora Zbigniewa Stryja i fragment prozy Janoscha pt. Cholonek, czyli dobry Bóg z gliny.

Gratulujemy Zuzannie i instruktorowi p. B. Wyrzykowskiej-Piesik. Jesteśmy pewni, ze to dopiero początek sukcesów w tym roku szkolnym. 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!