Zespół Szkół nr 10 - Nikola Kamieniorz i Szymon Sieklucki wiedzą wszystko o Sejmie RP!

Konkurs wiedzy o sejmie 121 listopada 2017 r. w Konkursie Wiedzy o Sejmie RP,  organizowanym przez  Kancelarię Sejmu, a przeprowadzonym przez ZSO nr 5 w Zabrzu, najlepsi okazali się uczniowie naszej szkoły. Nikola Kamieniorz, uczennica klasy I o liceum, zdobyła I miejsce, a Szymon Sieklucki, uczeń klasy 1b/d -  III miejsce. Uczniowie otrzymali również cenne nagrody (sprzęt elektroniczny) ufundowane przez Marszałka Sejmu.

Serdecznie gratulujemy laureatom i opiekunowi p. Wiesławie Kruszelnickiej.

Czekamy na dalsze sukcesy.