Dż1Rok szkolny 2017/2018 jest dla tegorocznych uczniów klas 3 liceum i 4 technikum z pewnością najważniejszy. Przygotowania trwają do matury, ale także do studniówki, która odbędzie się już za chwilę bo 28 stycznia.Z tej okazji Zespół Szkół nr 10 obchodził Dzień Żaka. Maturzyści przygotowali wiele atrakcji. DŻ2Największą popularnością cieszyła się projekcja filmów, lekcja z maturzystą, zawody w grach takich jak: cs, FIFA. Oprócz tego można było odbyć trening na siłowni, przygotowany przez chłopaków z klasy sportowej, obserwować zawody z koszykówki, siatkówki i piłki nożnej, a na osłodę uczniowie mieli do wyboru wiele rodzajów ciast. Z pewnością ten dzień zapamiętają nie tylko maturzyści, ale także wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy jak co roku wspierają swoich starszych kolegów korzystając z zaproponowanych atrakcji.

Wiktoria Płatek, Ewelina Szydlik kl. 2o

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Who's Online

Odwiedza nas 1132 gości oraz 0 użytkowników.