PolibudaWybór kierunku studiów bardzo często określany jest mianem pierwszego i najważniejszego kroku w dorosłe życie. Każdego roku tysiące osób staje przed dylematem: jaki kierunek wybrać? Aby ułatwić maturzystom podjęcie decyzji, w czwartek (8 marca) nasza szkoła odwiedziła Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w ramach organizowanych przez uczelnie dni otwartych. Przyszłym studentom przedstawiono specyfikę wydziału, dostępne kierunki (w tym nowości: analitykę biznesową oraz zarządzanie projektami), pokazano wygląd poszczególnych sal oraz zorganizowano krótkie zajęcia z różnych dziedzin. Elastyczna oferta, wysoka ranga uczelni oraz miła atmosfera na wydziale być może rozwiała wątpliwości tych, którzy wciąż poszukują swojej przyszłej drogi studenta.

M. Kycia kl. 3m