foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

PolibudaWybór kierunku studiów bardzo często określany jest mianem pierwszego i najważniejszego kroku w dorosłe życie. Każdego roku tysiące osób staje przed dylematem: jaki kierunek wybrać? Aby ułatwić maturzystom podjęcie decyzji, w czwartek (8 marca) nasza szkoła odwiedziła Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej w ramach organizowanych przez uczelnie dni otwartych. Przyszłym studentom przedstawiono specyfikę wydziału, dostępne kierunki (w tym nowości: analitykę biznesową oraz zarządzanie projektami), pokazano wygląd poszczególnych sal oraz zorganizowano krótkie zajęcia z różnych dziedzin. Elastyczna oferta, wysoka ranga uczelni oraz miła atmosfera na wydziale być może rozwiała wątpliwości tych, którzy wciąż poszukują swojej przyszłej drogi studenta.

M. Kycia kl. 3m

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!