Zespół Szkół nr 10 - Zdobyliśmy Złotą Maskę a teraz Złotą Nutę!

MG 870128 marca w MDK nr 2 odbyły się przesłuchania 64 Festiwalu Młodzieży Szkolnej im. N. Kroczka - tym razem był to Dzień Muzyki.

Miło nam poinformować, że Damian Tomczyk z klasy 2c, z akompaniamentem Karoliny Badury i Dominiki Pisarskiej zajęli I miejsce, czyli zdobyli Złotą Nutę. Tym samym dopisali się do dobrego w tym roku występu naszych uczniów na festiwalu (10Kurtyna zdobyła Złotą Maskę).

Gratulujemy! Zapraszamy na rozdanie statuetek do Teatru Nowego 9 kwietnia na godz. 17:00.