foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

27 marca 2018 r. w Centrum Edukacyjnym Św. Jana Pawła II w Gliwicach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Orzeł Biały – nasza – duma”. Konkurs składał się z 2 etapów: okręgowego, organizowanego przez senatorów w swoich okręgach wyborczych oraz ogólnopolskiego, organizowanego w Senacie. Na uroczystości w Gliwicach, zorganizowanej przez Senatora RP prof. dr. hab. Krystiana Probierza spotkało się 116 uczniów wraz z nauczycielami z 47 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Miło nam poinformować, że uczennice ZS nr 10:  naszej SP nr 27 i Gimnazjum nr 10 - Maja Kuder z klasy 7A i Oliwia Winiarska z klasy 3B otrzymały wyróżnienia.

Gratulujemy serdecznie dziewczynom i opiekunowi p. Elżbiecie Dyl.

strona Kuratorium w Katowicach

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!