Zespół Szkół nr 10 - Wyróżnienia w konkursie plastycznym!

27 marca 2018 r. w Centrum Edukacyjnym Św. Jana Pawła II w Gliwicach odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Orzeł Biały – nasza – duma”. Konkurs składał się z 2 etapów: okręgowego, organizowanego przez senatorów w swoich okręgach wyborczych oraz ogólnopolskiego, organizowanego w Senacie. Na uroczystości w Gliwicach, zorganizowanej przez Senatora RP prof. dr. hab. Krystiana Probierza spotkało się 116 uczniów wraz z nauczycielami z 47 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Miło nam poinformować, że uczennice ZS nr 10:  naszej SP nr 27 i Gimnazjum nr 10 - Maja Kuder z klasy 7A i Oliwia Winiarska z klasy 3B otrzymały wyróżnienia.

Gratulujemy serdecznie dziewczynom i opiekunowi p. Elżbiecie Dyl.

strona Kuratorium w Katowicach