foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

dyplomPrzez 3 dni (23 - 25 kwietnia) w Teatrze Korez w Katowicach trwały eliminacje regionalne 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Z przyjemnością informujemy, że Damian Tomczyk - uczeń klasy 2c technikum otrzymał wyróżnienie za piosenkę Do prostego człowieka Juliana Tuwima. Do sukcesu przyczynił się zespół zdziesiątkowani (tym razem w składzie: K. Badura, P. Pudlo, D. Pisarska i W. Walz), który stworzył muzykę do tekstu polskiego poety. 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!