foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Koniec roku 227 kwietnia o godz. 8:15 odbyła się uroczysta akademia, na której wręczono świadectwa ukończenia szkoły klasom trzecim liceum i czwartym technikum. Klasa 2o przygotowała część artystyczną- kabaret mający na celu osłodzić te smutne chwile pożegnania naszym maturzystom. Nie zabrakło też występu Dominiki Pisarskiej (2m), której akompaniowała tegoroczna maturzystka Karolina Badura. Na akademii obecna była Naczelnik Wydziału Oświaty p. Ewa Wolnica oraz Radny Rady Miasta w Zabrzu p. Janusz Bieniek. Serdecznie za tę obecność dziękujemy! Koniec roku 1

Nie zabrakło radości i łez. Drodzy już absolwenci mamy nadzieję, że nie zapomnicie o ,,swojej małej ojczyźnie'' i będziecie odwiedzać nas jak najczęściej. Co do matury to życzymy Wam połamania pióra, optymizmu i dużo wiary we własne siły, bo wiedzę już macie i to ogromną. Szczęścia i nieopuszczającego Was uśmiechu oraz trafienia wymarzonych tematów.

Pamiętajcie „Bo zwyciężać mogą Ci, co wierzą, że mogą”.

M. Żurek kl. 2m

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!