foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

fb cover

Nasza szkoła bierze udział w akcji podwórko Nivea. W ramach tej akcji możemy wygrać wspaniały plac zabaw dla naszych dzieci. Warunkiem wygranej jest zebranie odpowiedniej liczby głosów internautów. Głosować można codziennie przez stronę internetową www.podworko.nivea.pl lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Podwórko Talentów NIVEA.

Aby zagłosować należy wcześniej się zalogować. Głosować można od 11.05 do 21.06.2018.

Z góry dziękujemy za głosy i zaangażowanie.

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!