foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

albumGrupa uczennic VII Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Melania Gwóźdż, Magdalena Wilk, Martyna Setla, Dominika Pisarska i Karolina Skibińska pod opieką Katarzyny Kowalskiej-Bławat i Sławomira Nadolskiego zakwalifikowała się do etapu finałowego konkursu "Tak budziła się Polska w mojej miejscowości"  i będzie reprezentować delegaturę gliwicką w Kuratorium Oświaty w Katowicach. 

http://www.kuratorium.katowice.pl/index.php/ksztalcenie-i-wychowanie/rok-dla-niepodleglej/konkursy-w-roku-dla-niepodlegleju/wyniki-etapu-rejonowego-konkursu-tak-budzila-sie-polska-w-mojej-miejscowosci/

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!