foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

dzien otwW piątek 25 maja odbyły się ostatnie prezentacje projektów edukacyjnych. Uczniowie klas drugich gimnazjum przedstawiali wyniki swojej całorocznej pracy na różnorodne tematy: od historii, poprzez sport, turystykę, kulturę Wielkiej Brytanii, a nawet astronomię. Prezentacje wielu grup były na bardzo wysokim poziomie, co doceniły komisje oceniające. Gratulujemy wszystkim prezentującym i zapraszamy do obejrzenia galerii dokumentującej ten dzień.

 https://www.facebook.com/zs10.zabrze/posts/1259611137502953

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!