foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Od wtorku do piątku - czyli od 20 listopada do 23 listopada na sali gimnastycznej będą miały miejsce próbne matury pisemne z : języka polskiego, matematyki, języka obcego i w piątek wybranego przedmiotu rozszerzanego.

Zbiórka młodzieży o godz. 8:15, z wyjątkiem czwartku, o godz. 8:45.

Życzymy powodzenia! 

Czytaj więcej: Obchody Niepodległej!Tak jak wielu Polaków włączyliśmy się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości. Nasi koledzy i koleżanki zoorganizowali heppening na Placu Teatralnym, a Ci którzy pozostali w szkole - zarówno mali, jak i Ci dorośli - odśpiewali hymn narodowy i zaakcentowwali biało-czerwonymi akcesoriami swój związek z krajem.

Dziekujemy Wam!

Galeria zdjęć

Read more: Obchody Niepodległej!

Piękni dwudziestoletni!

To było wydarzenie!!!

Heppening przed Teatrem Nowym okazał się bardzo dobrym pomysłem uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasza młodzież pięknie oddała klimat epoki międzywojnia: stroje, tańce i śpiewy przyciagnęły na plac widzów, którzy z przyjemnością przyglądali się stworzonemu widowisku. Uzdolnieni plastycznie uczniowie malowali nasze Zabrze, ankieterzy pytali o Dzień…

Read more: Piękni dwudziestoletni!

Czytaj więcej: Świętujemy Dzień Niepodległości!Zaczęliśmy kilkanaście dni temu obchody Niepodległej od zrobienia charakterystycznego zdjęcia przed budynkiem naszej szkoły. Teraz zapraszamy wszystkich do włączenia się w święto i przygotowanie na piątek - 9 listopada - charakterystycznych w ubiorze dla nas barw biało-czerwonych.

Nasi uczniowie będą obecni również na Placu Teatralnym, na którym zaakcentują obchody 100-lecia uroczystym heppeningiem.

Będą tańce, śpiewy, improwizacje! Będzie się działo!  

Read more: Świętujemy Dzień Niepodległości!

Czytaj więcej: Klasy pierwsze wpisały się w społeczność naszej szkoły!Czytaj więcej: Klasy pierwsze wpisały się w społeczność naszej szkoły!Czytaj więcej: Klasy pierwsze wpisały się w społeczność naszej szkoły!Czytaj więcej: Klasy pierwsze wpisały się w społeczność naszej szkoły!12 października na sali gimnastycznej zaprezentowały się klasy pierwsze szkoły ponadgimnazjalnej i rywalizowały o zwycięstwo. Każda z grup przedstawiała konkretny rodzaj muzyki - wszyscy się dobrze spisali, co nie było łatwe. To była zabawa, a jednocześnie czas na integrację!  Gratulujemy wszystkim zaangażowania, a klasom drugim przygotowania konkurencji.

 

Read more: Klasy pierwsze wpisały się w społeczność naszej szkoły!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!