foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Czytaj więcej: Model szkoły ZS10 w programie Blender!Adam Beraś i Dorian Ciura - uczniowie klasy II Technikum nr 7 o profilu informatycznym - wykonali w programie Blender model szkoły ZS10. Projekt został wykonany bardzo starannie. Model - po zapisaniu w odpowiednim formacie - można drukować na drukarce 3D.

Gratulacje!

Czytaj więcej: Koncert laureatów OKRu z udziałem naszych uczennic!20 maja w Sali Kameralnej MOKu odbył się koncert laureatów Małego OKRu i 64. OKRu pt. Mój anioł się sprzedał niedrogo. Wzięły w nim udział aż trzy nasze uczennice: Dominika Pisarska i Lena Piesik oraz Zuzanna Gajdzik. 

Gratulujemy serdecznie pełnego wzruszeń występu i zazdrościmy owacji na stojaco zgromadzonej licznie puliczności. Brawo dziewczyny!!!

Relacja z Pokładów Kultury

 

Read more: Koncert laureatów OKRu z udziałem naszych uczennic!

Zdobywamy nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym!

W wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt plakatu XXVI "Tygodnia  Ziemi" organizowanego przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu Julia Pielasa z klasay 3C gimnazjum zajęła III miejsce, a Natalia Tomczyk z 3A zdobyła wyróżnienie. Do grona laureatek dołączyła także Dominika Kijak z klasay 3A gimnazjum zdobywając wyróżnienie w projektowaniu znaczka pocztowego.

Prace dziewczyn można zobaczyć…

Read more: Zdobywamy nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym!

Czytaj więcej: Dni otwarte szkoły!Czytaj więcej: Dni otwarte szkoły!Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu - jak co roku - organizuje Dni Otwarte szkoły, które odbędą się 16 maja (czwartek) 2019.

W programie m.in.:

Od 11.00-14.00 - różnorodne prezentacje dla zorganizowanych grup szkolnych

Od 12.00-17.00 - indywidualne wizyty uczniów i ich rodziców

Serdecznie zapraszamy!

Read more: Dni otwarte szkoły!

Czytaj więcej: Podium dla Dominiki i Damiana w 64. OKRze!2 kwietnia w Sali Kameralnej miały miejsce eliminacje miejskie 64. OKRu. Nasi uczniowie spisali się na medal! 

Dominika Pisarska zajęła I miejsce (z akompaniamentem zaprzyjaźnionego E. Zemły)

Damian Tomczyk III miejsce (z akompanaimentem D. Pisarskiej, L. Piesik i M. Fersta).

Oczywiście oboje startowali w kat. poezja śpiewana.

Gratulujemy serdecznie!

Read more: Podium dla Dominiki i Damiana w 64. OKRze!

Do obowiązków dyrektora szkoły i przedszkola należy zapewnienie uczniom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu na terenie placówki (1) i nie zwalnia go z tego obowiązku przystąpienie nauczycieli do strajku (2).

Strajk nie stanowi przyczyny odwołania zajęć w przedszkolu i szkole oraz jej zamknięcia (3).

W sytuacji strajku w przedszkolu lub…

Read more: Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem!

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!