2018 09 01 IMGP6679

3 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Jak zawsze pamiętalismy o rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz uroczystych obchodach 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej też okazji  razem z prezydentem p. Janem Pawluchem oraz radnym p. Januszem Bieńkiem uczniowie naszej szkoły wkopali drzewko - symbol.

Pan dyrektor Mirosław Mendecki powitał uczniów, szczególnie tych najmłodszych, którzy rozpoczynają edukację w naszej dziesiątce. Życzył wytrwałości w nowym roku, przede wszystkim realizacji zamierzonych celów, rozwijania zdolności i  pasji. Wszystkim przystępującym do egzaminów: ośmioklasistom, gimnazjalistom i maturzystom dobrych wyników.

Przed nami nowy rok szkolny pełen pracy, ale i też możliwości. Powodzenia!