foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

DENZespół zdziesiątkowani wraz z absolwentami naszej szkoły wystąpił na uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej i zachwycił wszystkich zgromadzonych w Domu Muzyki i Tańca widzów. Program pt. Muzyka łagodzi obyczaje, muzyka łączy pokolenia okazał się być pełen magii, dostarczył wielu wzruszeń i pozwolił na chwilę zatrzymać się w biegu dnia codziennego. 

Gratulujemy: Karolinie Badurze, Paulinie Pudlo, Dominice Pisarskiej, Lenie Piesik, Dominice Walz, Aleksandrze Rojek, Milenie Wojtek, Kindze Jendrysik, Katarzynie Szostak, Agacie Kornackiej, Adamowi Stryjakiewiczowi, Tymoteuszowi Rossie, Rafałowi Pudlo i Wojtkowi Stenzlowi. DEN 2

Jesteśmy z Was dumni, a owacje na stojąco jeszcze raz potwierdziły, że nasi aktualni, jaki i byli uczniowie to prawdziwi artyści, którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem podchodzą do swoich występów!

Dziękujemy też za wszystkie miłe słowa, które otrzymaliśmy po koncercie!

Chapeau bas!

TVZ z dnia 18.10.2018

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!