To było wydarzenie!!!

IMG 3009IMG 2925Heppening przed Teatrem Nowym okazał się bardzo dobrym pomysłem uczczenia 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasza młodzież pięknie oddała klimat epoki międzywojnia: stroje, tańce i śpiewy przyciagnęły na plac widzów, którzy z przyjemnością przyglądali się stworzonemu widowisku. Uzdolnieni plastycznie uczniowie malowali nasze Zabrze, ankieterzy pytali o Dzień Niepodległości, inni z przyjemnością rozdawali przygotowane przysmaki - oczywiście  w biało-czerwonych barwach.

Cudnie się spisaliści!!!IMG 2923

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli przez chwilę przenieść się z nami w niesamowite lata dwudzieste oraz opiekunom i pomysłodawcom: p. W. Kruszelnickiej, p. K. Kowalskiej - Bławat i p. B. Wyrzykowskiej - Piesik.

Dominice Pisarskiej za magiczne zdjęcia!

Pokłady Kultury