Praca Julki PielasyW wojewódzkim konkursie plastycznym na projekt plakatu XXVI "Tygodnia  Ziemi" organizowanego przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu Julia Pielasa z klasay 3C gimnazjum zajęła III miejsce, a Natalia Tomczyk z 3A zdobyła wyróżnienie. Do grona laureatek dołączyła także Dominika Kijak z klasay 3A gimnazjum zdobywając wyróżnienie w projektowaniu znaczka pocztowego.

Prace dziewczyn można zobaczyć na pokonkursowej wystawie prac proekologicznych w Łaźni Łańcuszkowej.

Gratulujemy serdecznie uczennicom i opiekunowi p. E. Dyl!

strona muzeum