foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 

 KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURSY MIEJSKIE

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

 XVIII Międzynarodowy Konkurs Rysowania

wyróżnienie

 

 M. Dudek (3m)

 

 E. Dyl

powrót

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

 1.

Ogólnopolski Konkurs Literacki 'Wrażliwość na Polskę"

II miejsce

 

 M. Archacka (3m)

 B. Wyrzykowska-Piesik

2.

VI Ogólnopolski Konkurs Wokalny "Śpiewobranie" (Częstochowa)

II miejsce

 

A. Rojek (3m)

B. Wyrzykowska-Piesik

3.

VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki FiM (Żory)

II miejsce

III miejsce

 

M. Wojtek (3m)

A. Rojek (3m)

B. Wyrzykowska-Piesik

4.

IX Ogólnopolska Olimpiada o "Diamentowy Indeks AGH"

laureaci

 

M. Holewa (3o)

B. Borecki (4c)

 

E. Czyba

M. Matlok

powrót

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1.

 VI Wojewódzki Festiwal Pieśni Sakralnej

I miejsce

II miejsce

 M. Wojtek (3m)

A. Rojek (3m)

 

 B. Wyrzykowska-Piesik

2.

XII Wojewódzki Konkurs Literacki "Świętochłowicka Jesień Poetycka"

wyróżnienie

 

J. Glinczewska (2o)

B. Wyrzykowska-Piesik

3.

IV Konkurs Poezji Śpiewanej (Gliwice 2015)

II miejsce

III miejsce

 

A. Rojek (3m)

M. Wojtek (3m)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

4.

XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Karykatura Ślązaka"

 II miejsce

 

A. Stuleblak (1B)

 

E. Dyl

5.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

II etap

M. Archacka (3m)

B. Wyrzykowska-Piesik

6.

Olimpiada Języka Niemieckiego

II etap

M. Archacka (3m)

A. Nowok (2o)

S. Christ

7.

Olimpiada z WOS-u

II etap

M. Holewa (3o)

O. Profus (2p)

 

W. Kruszelnicka

8.

Olimpiada z matematyki

II etap

M. Holewa (3o)

Sz. Głogowski (3c)

B. Borecki (4c)

 

E. Czyba

9.

Konkursy przedmiotowe

j. polski

j. angielski

wos

matematyka

 

M. Wilk (3C)

 

J. Kuk (3C)

A. Żołdak

S. Maćkowska

J. Bieniek

E. Brzezińska/

I. Maciuła

10.

IX Wojewódzki festiwal "Młodych talentów"

I miejsce

wyróżnienie

 

A. Rojek (3m)

M. Wojtek (3m)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

11.

61 OKR

I miejsce kat. "wywiedzone ze słowa"

 

M. Archacka (3m)

p. B. Wyrzykowska-Piesik

12.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny w ramach XXIII Tygodnai Ziemi 

IV miejsce

 

O. Janiczek (2C)

 

E. Dyl

13.

XIX Wojewódzki Konkurs "Poezja i proza w języku Szekspira"

I miejsce

II miejsce

 

M. Wojtek (3m)

A. Stryjakiewicz (1s)

 

 

B. Wyrzykowska-Piesik

powrót

KONKURSY MIEJSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

 Miejski konkurs "Rajd po Zabrzu"

 wyróżnienie

S. Wolnica (2A)

 E. Dyl

   

2.

II Miejski Festiwal Piosenki Aktorskiej

III miejsce

 

A. Rojek (3m)

B. Wyrzykowska-Piesik

3.

VI Miejski Konkurs Wiedzy o Zabrzu

II miejsca

Sz. Sieklucki (2C)

J. Pieniążkowska (1m)

Z. Zappel

D. Bartuś

4

Miejski Konkurs o stanie wojennym

III miejsce

P. Garbowski

O. Profus

D. Sobczyk

K. Kowalska

W. Kruszelnicka

5.

Miejski Konkurs Plastyczny "Impresje baletowe"

Grand Prix

I miejsce

II miejsce

 

M. Kamieniorz (2m)

M. Dudek (3m)

A. Karpacz (1A)

 

 

 

E. Dyl

6.

XVI Miejski Konkurs Mitologiczno-Biblijny

III miejsce

 

M. Wilk (3C)

 

A. Żołdak

7.

VII Miejski Konkurs "Czy znasz swój język ojczysty?"

I miejsce

 

M. Holewa (3o)

 

B. Chrost

8.

61 Miejski OKR

I miejsca (poezja śpiewana)

 

wyróżnienie

I miejsce (wywiedzione ze słowa)

 

A. Rojek (3m)

M. Wojtek (3m)

A. Stryjakiewicz (1s)

M. Archacka (3m)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

9.

Miejski Konkurs Ortograficzny

II miejsce

 

M. Holewa (3o)

 

B. Chrost

10.

Miejski konkurs wiedzy "I Ty możesz zostać Noblistą"

II miejsce

 

D. Pisarska (3C)

M. Wilk (3C)

 

A. Żołdak

11.

I Miejski Konkurs Wiedzy o Zbrodni Katyńskiej

II miejsce

I miejsce 

III miejsce

wyróżnienie

 

Sz. Siekulski 

J. Pieniążkowska (1m)

O. Profus (2p)

D. Sobczyk (1m)

 

J. Rusnak

K. Kowalska

W. Kruszelnicka

12.

Miejski Konkurs Plastyczny

 K. Wydra (2m)  E. Dyl
13. 

Konkurs fotograficzno-plastyczny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

K. Tucholska (fotografia)

N. Przetacznik (fotografia)

N. Przetacznik (plastyczny)

 

 

p. E. Dyl

powrót

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 335 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!