foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURSY MIEJSKIE

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

 

 

 

 

 

powrót

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

 1.

X Olimpiada o "Diamentowy indeks AGH"

laureat 

 

Sz. Głogowski (IVC) 

 

p.E. Czyba

2.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Matematyczno - Informatycznej "Algorytmion"

III miejsce 

 

Sz. Głogowski (IVC) 

 p. E. Czyba

p.G. Sitek

3.

 

 

 

4.

 

 

 

powrót

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1.

 IV Wojewódzki Festiwal Piosenki "Pieśni Bardów"

I miejsce

A. Stryjakiewicz (2s)

 B. Wyrzykowska-Piesik

2.

 XV Regionalny Konkurs Dziennikarski

I miejsce

 

M. Wilk (1m)

 B. Wyrzykowska-Piesik

3.

 Konkurs plastyczny "Karykatura Ślązaka"

II miejsce

 

M. Wilk (m)

 

E. Dyl

4.

 X Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

III miejsce

zespół wokalno - instrumentalny

 K. Jaksik (2s)

D. Jaworski (2s)

D. Skutnik (2s)

K. Badura (2m)

P. Pudlo (2m)

M. Krawczak (2o)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

5.

Silesia Championship III

Rizgrywki Counter - Strike: Global Offensive

II miejsce

 D. Bielica (2s)

M. Ćwielong (2s)

A. Stryjakiewicz (2s)

T. Wojdanowski (2s)

 

S. Nadolski

6.

 VIII wojewódzki festiwal "Bez maski"

wyróżnienie

 zespół teatralny

10kurtyna

 B. Wyrzykowska-Piesik

7.

 Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Laureatka

 

 A. Janc

 

p. S. Christ

8.

XXIV konkurs na plakat w ramach "Tygodnia Ziemi"

III miejsce

wyróżnienie

 

 M. Wilk (1m)

Sz. Piotrowski 

 

p. E. Dyl

9.

 IV wojewódzki konkurs "Towary liryczne A. Osieckiej"

III miejsce

 

Z. Gajdzik (1A)

 

p. B. Wyrzykowska-Piesik

10.

 

 

 

11.

 

 

 

12.

   

 

13.

 

 

 

powrót

KONKURSY MIEJSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

II miejsce - sztafeta - w Pływaniu Szkół Ponadgimnazjalnych

 

 

II miejsce (motylek)

II miejsce (grzbiet)

III miejsce (żaba)

 

 K. Badura, M. Kycia, M. Mynarek, W. Wałeczek

 

M. Kycia (2m)

K. Badura (2m)

M. Mynarek (1m)

   

A. Wolny

R. Kubicz

M. Pierończyk

2.

 Konkurs Fotograficzny

I miejsce

 

K. Tucholska (2B)

 

E. Dyl

3.

 Mały OKR

II miejsce

 

Z. Gajdzik (1A)

B. Wyrzykowska-Piesik

4

 62 OKR

II miejsce

wyróżnienie

 

A.Stryjakiewicz (2s)

D. Pisarska (1m)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

5.

Miejski Konkurs Ortograficzny

II miejsce 

 

 M. Wilk (1m)

 B. Wyrzykowska-Piesik

6.

Festiwal Kultury im. N. Kroczka

Złota Maska 

10kurtyna(zespół teatralny gimnazjum)

B. Wyrzykowska-Piesik 

7.

Konkurs Wiedzy "I Ty mozesz zostać noblistą"

III miejsce 

K. Tyczyński (1C)

J. Malinowski (1C) 

  A. Żołdak

8.

 XI Konkurs Piosenki Religijnej

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

 

A. Stryjakiewicz (2s)

D. Pisarska (1m)

zespół zdziesiątkowani

 

B. Wyrzykowska-Piesik

9.

   

 

10.

     

11.

   

 

12.

 

   

powrót

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 359 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!