foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURSY MIEJSKIE

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

 

 

 

 

 

powrót

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

 1.

Ogólnopolski Konkurs na najciekawszy projekt z dziedziny elektroniki

III miejsce

 

wyróżnienie I stopnia

 

T. Szewczyk (2b/d)

Sz. Wojtek (2b/d)

K. Sochacki (3b/d)

 

 

 

M. Gabryś

2.

 

 

 

 

3.

 

 

 

4.

 

 

 

powrót

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1.

 X Konkurs Poezji Śpiewanej

III miejsce

D. Tomczyk (3c)

T. Rossa (3b/d)

F. Król (2b/d)

 B. Wyrzykowska-Piesik

2.

 Wierszowanie

Talent wierszowania

 

L. Piesik (8A)

 B. Wyrzykowska-Piesik

3.

 Karykarura Ślązaka

I miejsce

 J. Szarłat (3B)

E. Dyl 

 

4.

 XXII Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

II miejsce

 teatr

10Kurtyna

 B. Wyrzykowska-Piesik

5.

 VI wojewódzki konkurs "Towary liryczne A. Osieckiej"

wyróżnienie

 

Z. Gajdzik (3A)

 B. Wyrzykowska-Piesik

6.

Konkurs Plastyczny :XXVI Tydzień Ziemi"

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

 

J. Pielasa (3C)

N. Tomczyk (3A)

D. Kijak (3A)

 

E. Dyl

7.

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

9.

 

 

 

 

10.

 


 

11.

 

 

 

12.

   

 

13.

 

 

 

powrót

KONKURSY MIEJSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

 Konkursu z Języka Polskiego

I etap

 O. Pieczka (8A)

 

 A. Żołdak

2.

 Mały Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

I miejsce (poezja śpiewana)

II miejsce (wywiedzione ze słowa)

II miejsce (recytacja)

 

 L. Piesik (8A)

 Z. Gajdzik (3A)

Z. Gajdzik (3A)

 

 B. Wyrzykowska-Piesik

3.

 Piłka ręczna

III miejsce

 

 szkoła ponadgimnazjalna

 

 D. Skowroński

4

 65. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

Srebrna Maska

 10Kurtyna

 B. Wyrzykowska-Piesik

5.

 

XX Miejski Konkurs Mitologiczno-Biblijny

II miejsce

 

 K. Tyczyński (3C)

 

 A. Żołdak

6.

 65. Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

Brązowa Nuta

wyróżnienie

 

D. Tomczyk (3c)

L. Piesik (8A)

 

 B. Wyrzykowska-Piesik

7.

 eliminacje miejskie 64. OKRu

I miejsce

III miejsce

 

 

D. Pisarska (3m)

D. Tomczyk (3c)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

8.

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

10.

 

 

 

 

11.

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

13.  

 

 

 

14.

 

 

 

15.    

 

 

16.

 

 

 

 

powrót

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!