foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURSY MIEJSKIE

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

XIV Międzynarodowy
Festiwal Rysunku Postaci
III miejsce

Martyna Dudek (2c gimn)

E. Dyl

powrót

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

14

Wojewódzki konkurs „Wygraj Brukselę”
Laureat

K. Pawłowski Im

W. Kruszelnicka

13

XIV Ogólnopolski konkurs plastyczny „20 lat Państwowej Straży Pożarnej- jak nas widza tak nas malują”
III miejsce

Paulina Kuca 1C

E. Dyl

12

Olimpiada Innowacji Technicznej
Finalista

Szymon Łaszkiewicz (4d)

G. Sitek

11

XXXVIII Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości
Finaliści

Kamil Kryus (2C)
Artur Piguła (2C)
Daniel wiech (2C)

G. Sitek

10

Ogólnopolska Olimpiada
„Niemcy bez tajemnic”
II miejsce

Paweł Wyszyński (3m)

M. Mossoczy

9

Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego          
Laureat

Grzegorz Kruppa (3B)

K.Dańczyk

8

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
Laureat

Magdalena Holewa (2B)

E. Brzezińska

7

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
Wyróżnienie

Barbara Spodynek  (2m)
Anna Jamróz (2C)

B.Wyrzykowska-Piesik
A.    Żołdak

6

Ogólnopolski Tydzień Kariery „Moja pasja-mój zawód”
I miejsce

Paweł Kierat (3C)

E.  Dyl

5

Ogólnopolski Tydzień Kariery „Moja pasja-mój zawód”
II miejsce

Patrycja Juraszek (1B)

E.Dyl

4

Ogólnopolski Tydzień Kariery „Moja pasja-mój zawód”
wyróżnienie

Mateusz Straszak (1C)

E. Dyl

3

Konkurs Przedmiotowy z języka niemieckiego
III etap

Grzegorz Kruppa (3B)
Magdalena Archacka (2C)

K. Dańczyk

2

Konkurs Przedmiotowy z geografii
III etap

Magdalena Holewa (2B)

M.Masternak-Cepil

1

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
III etap

Szymon Głogowski (2C)
Magdalena Holewa (2B)

E. Brzezińska

powrót

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

17

Wojewódzki konkurs „Wygraj Brukselę”
Finaliści

D. Bolacki Im,
J. Gorajek Im,
K. Pawłowski Im,
B. Rusecki Im,
G. Cichoń IIm,
K. Sawa IIm,
R. Hubner IIm

W. Kruszelnicka

16

Wojewódzki Konkurs Plastyczny w ramach akcji „Tydzień Ziemi” kategoria plakat
III miejsce

Małgorzata Ullmann 3B

E. Dyl

15

Konkurs Informatyczno – Humanistyczny
„Prawa dziecka i ich przestrzeganie we współczesnym świecie”
I miejsce

Magdalena Archacka (2c)

A.Mucha

14.

Wojewódzki Konkurs Recytatorski
wyróznienie

Patrycja Malcherczyk

I.Wieczorek-Bartkowiak

13

V Wojewódzki Festiwal Młodych Talentów
wyróznienie

Kinga Jendrysik

D. Bieniek

12

Olimpiada Języka Hiszpańskiego
II etap

Magdalena Hojka (3m)
Krzysztof Borecki (2c)

A.Pater

11

Konkurs „Europejski Kolędowanie”
Siemianowice Śląskie
wyróżnienie

Martyna Dudek (2c)

D. Bieniek

10

Wojewódzki Konkurs  Kolęd i pastorałek „Hej kolęda, kolęda”
I miejsce

Kinga Jędrysik (3B)

D. Bieniek

9

Konkurs przedmiotowy  z języka niemieckiego
etap wojewódzki

Sandra Bednorz (2C)
Magda Archacka (2C)
Nina Koik (2C)

K. Dańczyk

8

Konkurs „Deutschfreund”
język  niemiecki
III miejsce

Marcel Łysek (1m)
Paweł Wyszyński (3m)
Sabina Gajowska (2p)

K. Dańczyk

7

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. Niemieckiego

II etap

Grzegorz Kruppa (3B)
Konrad Chmieliński (3C)

K. Dańczyk

6

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

II etap

Weronika Wasik (3B)

D. Bajer-Wiśniewska

5

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wiedzy o Społeczeństwie

II etap

Kewin Gołuzd (3B)


J. Bieniek

4

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

II etap

Szymon Głogowski (2C)
Magdalena Holewa (2B)

E.Brzezińska

3

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

II etap

Magdalena Holewa (2B)

M.Masternak-Cepil

2

XI wojewódzki Konkurs Recytatorski „ Z Gałczyńskim łatwiej”

I miejsce

Anna Jamróz (2C gimn.)

A. Żołdak

1

XI wojewódzki Konkurs Recytatorski          „ Z Gałczyńskim łatwiej”
wyróżnienie

Kinga Jendrysik (3B gimn.)

D. Bieniek

powrót

KONKURSY MIEJSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

33

Miejski Konkurs profilaktyczny „Nie dajmy się zniewolić. Moja postawa wobec używek i uzależnień”

Kinga Pawlica 2C

E. Dyl

32

VII Konkurs Piosenki Religijnej
kategoria - solista
I miejsce

Milenie Wojtek (2c)
Annie Kmiecik (liceum)

D. Bieniek
B. Wyrzykowska-Piesik

31

VII Konkurs Piosenki Religijnej
kategoria – zespół muzyczny
I miejsce

A. Kornacka
D. Waltz
K. Jendrysik

D. Bieniek

30

Zabrzański międzyszkolny konkurs informatyczny „Bezpieczny uczeń”
III miejsce

Magdalena Holewa (2B)

A. Mucha

29

Konkurs profilaktyczny „Nie dajmy się zniewolić. Moja postawa wobec używek i uzależnień”
II miejsce

Kinga Pawlica (2C)

A.Mucha

28

58 Festiwal Kultury Młodzieżowej im. Kroczka

I miejsce kat. solista

II miejsce kat. zespół

wyróznienie kat. solista

Kinga Jendrysik

Klasa II m

Amadeusz Groń

D. Bieniek

D. Bieniek

B. Wyrzykowska-Piesik

27

Zabrzańska Olimpiada Języka Niemieckiego
I miejsce

Paweł Wyszyński (3m)

M. Mossoczy

26

Zabrzańska Olimpiada Języka Niemieckiego
Wyróżnienie

Marcel Łysek

M. Mossoczy

25

Miejski Konkurs Ortograficzny
II miejsce

Julia Mendecka (2m)

B. Wyrzykowska-Piesik

24

Miejski Konkurs Mitologiczno- Biblijny
II miejsce

Magda Szołdra (2C)

A. Żołdak

23

Międzyszkolny Zabrzański Konkurs Informatyczny "Bezpieczny Uczeń"
II miejsce

Szymon Rut
Dawid Dudek
Mariusz Brandt

M.Jurczyk

22

Miejski Konkurs Wiedzy o Języku Polskim
IV miejsce

Zuzanna Stochel (IIIm)

B. Wyrzykowska - Piesik

21

Miejski Konkurs Mitologiczno- Biblijny 
II miejsce

Magda Szołdra (2C)

A. Żołdak

20

Konkurs Prozdrowotny
II miejsce

Anna Jamróz (2c)

E. Dyl

19

Konkurs fotograficzny „Ruch zatrzymany w kadrze”
wyróżnienie

Aleksandra Kot (1c)

E. Dyl

18

Konkurs fotograficzny „Moja pasja – mój zawód”
I miejsce

Paweł Kierat  (3c)

E. Dyl

17

Konkurs fotograficzny „Moja pasja – mój zawód”
II miejsce

Patrycja Jaruszek (1b)

E. Dyl

16

Konkurs fotograficzny „Moja pasja – mój zawód”
wyróżnienie

Mateusz Straszak (1b)

E. Dyl

15

Konkursu "8 wspaniałych"
laureaci

Sandra Olejnik (3m)
Kamil Kowalczyk (3m)

M.Mendecki

14

Konkurs wiedzy technicznej „ Przegląd Młodych Techników”
II miejsce

Mateusz Dyrdaś (2B)

M. Gabryś
J. Juranko

13

Konkurs wiedzy technicznej „ Przegląd Młodych Techników”
III miejsce

Grzegorz Kruppa (2B)

M. Gabryś
J. Juranko

12

Międzyszkolny Konkurs Leksykalno  - Gramatyczny organizowany przez LO nr 4 w Gliwicach
I miejsce

Paweł Wyszyński (3m)

M. Mossoczy

11

Międzyszkolny Konkurs Leksykalno  - Gramatyczny organizowany przez LO nr 4 w Gliwicach
II miejsce

Marcel Łysek

M. Mossoczy

10

Zabrzański Przegląd Kolęd i Pastorałek
kategoria gimnazjum
I miejsce

Kinga Jendrysik (3B)

J. Schmidt

9

Miejski konkurs plastyczny "impresje baletowe"

wyróżnienie

Martyna Kamieniorz 1c

E.Dyl

8

Miejski konkurs plastyczny "impresje baletowe"

III miejsce

Adrianna Chojnowska 1c

E.Dyl

7

Miejski konkurs plastyczny "impresje baletowe"

II miejsce

Martyna Dudek 2c

E.Dyl

6

Miejski konkurs plastyczny "impresje baletowe"

GRAND PRIX

Anna Jamróz 2c

E.Dyl

5

Miejski Konkurs „ Stan wojenny – represje wobec społeczeństwa polskiego od 1981 do 1983”

I miejsce

Adrianna Kępińska (3m)
Robert Nazur (4c)
Adam Sekulski (4c)

W. Kruszelnicka

4

V Miejski Konkurs Gwarowy
II miejsce

Paweł Bulla

B. Wyrzykowska - Piesik

3

V Miejski Konkurs Gwarowy
III miejsce

Dorian Kusz

B. Wyrzykowska - Piesik

2

Miejski  konkurs plastyczny „Zabrze – moje miasto”- „Wypoczywam w Zabrzu”
wyróżnienie

Małgorzata Ullmann
(3 b gimn)

E.Dyl

1

Miejski konkurs o patronie Zabrza
„Św. Kamil patron Zabrza”

Szymon Rut (4d techn.)

B. Baksik

powrót

 

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!