foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURSY MIEJSKIE

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

Konkurs plastyczny „ Moja przygoda w muzeum”

eliminacje miejskie

Małgorzata Ullmann(2bG)

E. Dyl

powrót

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

11

Konkurs„Wiedzy Biblijnej”

V miejsce

Michał Szołdra (3m)

J. Wienchor

10

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Aniołowo”

II miejsce

Emilia Duka

E. Dyl

9

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

III etap

Kamila Szmatoła

S. Christ

8.

Ogólnopolski Konkurs „Deutschfreund”
I miejsce w województwie ( ex.)
VII miejsce w kraju

Oliwia Adamczyk (3m)

M. Mossoczy

7.

Ogólnopolski Konkurs „Deutschfreund”
I miejsce w województwie
V miejsce w kraju

Paweł Wyszyński (2m)

M. Mossoczy

6

Konkurs z języka niemieckiego „Deutschfreund 2010”
I miejsce

Marcel Łysek ( 3C )

K. Dańczyk

5

Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych Szkolna Liga Historyczna „Wielka Persja i nie tylko...” 
IV miejsce

Piotr Mikula 
(3c Tech.)
Robert Nazar 
(3c Tech.)
Adam Sekulski 
(3c Tech.)

B. Wolańczyk

4

Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych Szkolna Liga Historyczna „Wielka Persja i nie tylko...” 
I miejsce

Marcin Jezusek (3d Tech.)
Szymon Łaszkiewicz (3d Tech.)

B. Wolańczyk

3

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „ Szkolna Liga Historyczna” 
runda pisemna 
II miejsce

Marcin Jezusek ( 3d T)
Szymon Łaszkiewicz ( 3d T)

B. Wolańczyk

2

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „ Szkolna Liga Historyczna” 
runda pisemna

III miejsce

III miejsce

Piotr Mikula ( 3c T)
Robert Nazar (3c T)
Adam Sekulski ( 3c T)

Emilia Duka ( 2o )
Szymon Rut ( d T)

B. Wolańczyk

1

VI Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim Łatwiej”

Wyróżnienie

Zuzanna Stochel ( 2m )

B.Wyrzykowska- Piesik

powrót

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

15

Konkurs plastyczny „Tydzień Ziemi” – kategoria plakat

wyróżnienie

Emilia Duka (2o)

E. Dyl

14

Konkurs Plastyczny „Pożar, powódź, czy to dzień, czy to noc – strażak rękę poda”

wyróżnienie

Martyna Dudek

E. Dyl

13

Konkurs Plastyczny „ Tydzień Ziemi” kategoria plakat

wyróżnienie

Emilia Duka

E. Dyl

12

Konkurs „Wiedzy Biblijnej”

III miejsce

Michał Szmatoła (3m)

J. Wienchor

11

Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

wyróżnienie

Anna Jamróz (2c)

A.Żołdak

10

Olimpiada z języka hiszpańskiego
II etap

Krzysztof Borecki (1c)

A. Rosińska-Pater

9

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „ Z Gałczyńskim łatwiej”

III miejsce

Anna Jamróz (1C)

A. Żołdak

8

X Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim Łatwiej”

Wyróżnienie

Patrycja Malcharczyk (3c)

J. Kaczyńska

7

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z chemii dla uczniów gimnazjum
II etap

Angelika Stadnikiewicz ( 3B)

D. Bajer-Wiśniewska

6

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka niemieckiego dla uczniów gimnazjum

II etap

Grzegorz Kruppa (2B)

Marcel Łysek ( 3C)

Kamila Szmatoła ( 3C)

S. Christ

K. Dańczyk

5

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki dla uczniów gimnazjum
II etap

Angelika Stadnikiewicz ( 3B)
Damian Bolacki ( 3B)

B. Bekas

4

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z historii dla uczniów gimnazjum
II etap

Kinga Jendrysik ( 2B)

Kewin Gołuzd ( 2B)

Michał Wójcik ( 2A)

K. Kowalska

J. Rusnak

3

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z geografii dla uczniów gimnazjum
II etap

Angelika Stadnikiewicz ( 3B)
Damian Bolacki ( 3B)

M. Masternak-Cepil

2

Przedmiotowy Konkurs z Historii w gimnazjum

II etap

Kinga Jendrysik ( 2B)Kewin Gołuzd ( 2B)

K. Kowalska

1

Olimpiada Historyczna dla szkół średnich 
etap pisemny

Piotr Mikula  (III c – techn.)

Robert Nazar (III c – techn.)

B. Wolańczyk

powrót

KONKURSY MIEJSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

30

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „ Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi Ci z pomocą”

V miejsce

wyróżnienie

Martyna Dudek (1C G)

Kesja Konopczak(1C G )

E. Dyl

29

Konkurs plastyczny „Festiwal z Martą naturą”

I miejsce

Emilia Duka (2o)

E. Dyl

28

Konkurs plastyczny „Impresje baletowe”

I miejsce

Anna Jamróz (1C G)

E. Dyl

27

XIX Liga Recytatorska - poezja śpiewana
I miejsce
II  miejsce jako szkoła

Kinga Jendryski

(2B)

D. Bieniek

26

XIXLiga Recytatorska - recytacja

grand prix

Anna Jamróz

D. Bieniek

25

Konkurs „Piosenki Religijnej”

I miejsce w kat. gimnazjum

Kinga Jendrysik

D. Bieniek

24

XIV Konkurs „ Zabrze – to moje miasto. To miasto w którym żyję i chcę je lepiej znać”

II miejsce

DamianBolacki

M. Masternak- Cepil

23

Konkurs Plastyczny „Zabrze miastem turystyki przemysłowej”

I miejsce

Małgorzata Ullmann (1B)

E. Dyl

22

Konkurs Plastyczny „ Martwa natura”

I miejsce

Emilia Duka

E. Dyl

21.

Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

I miejsce oraz tytuł „Osobliwości scenicznej”

Anna Jamróz (2c)

A.Żołdak

20

Olimpiada Języka Niemieckiego zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu

I miejsce

Paweł Wyszyński (2m)

M. Mossoczy

19

Olimpiada Języka Niemieckiego zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu

II miejsce

Oliwia Adamczyk (3m)

M. Mossoczy

18

Olimpiada Języka Niemieckiego zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu

IV miejsce

Wojciech Zapa (2m)

M. Mossoczy

17

Miejski Konkurs Językowy „Czy znasz swój język ojczysty”

I miejsce

Zuzanna Stochel (2m)

B. Wyrzykowska-Piesik

16

Miejski Konkurs Plastyczny „ Zabrze- moje miasto” W ramach projektu „ Zabrze miastem turystyki poprzemysłowej”

wygrana praca

Małgorzata Ullmann (2B)

E. Dyl

15

Miejski Konkurs Piosenki „Idols”

III miejsce

Artur Kazimierczak (1o)

D. Bieniek

14

Olimpiada Języka Niemieckiego
zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych z Zabrzu
finał I miejsce

Paweł Wyszyński (2m)

M. Mossoczy

13

Olimpiada Języka Niemieckiego
zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych z Zabrzu
finał III miejsce

Oliwia Adamczyk (3m)

M. Mossoczy

12

Olimpiada Języka Niemieckiego
zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych z Zabrzu
finał IV miejsce

Wojciech Zapa (2m)

M. Mossoczy

11

Miejski Konkurs Gwarowy III miejsce

Mateusz Kurzyk ( 3d T)

B. Wyrzykowska - Piesik

10

Miejski Konkurs Historyczny „ Stan wojenny”

II miejsce

Adrianna Kępińska (2m)
Robert Nazar (3c T)
Adam Sekulski ( 3c T)

B. Wolańczyk

W.Kruszelnicka

9

Liga Recytatorów – Poezja Śpiewana 
wyróżnienie oraz udział w koncercie laureatów

Kinga Jendrysik (2B)

D. Bieniek

8

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Tajemnice zabrzańskich kamienic”

I miejsce

Milena Wojtek

E. Dyl

7

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Tajemnice zabrzańskich kamienic”

II miejsce

Joanna Sznajder ( 3m)

B. Wyrzykowska- Piesik

6

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Tajemnice zabrzańskich kamienic”

III miejsce

Kamila Masztalerz (2B )

E. Dyl

5

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Historia i osiągnięcia zabrzańskich klubów sportowych” I miejsce

Patryk Szewczuk ( 3d T)

S. Nadolski

4

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Historia i osiągnięcia zabrzańskich klubów sportowych”

III miejsce

Dominik Urban ( 3d T)

S. Nadolski

3

Miejski Konkurs „Chronimy bioróżnorodność – segregujemy odpady”
I miejsce

Emilia Duka ( 2 o)

E. Dyl

2

Miejski Konkurs „Chronimy bioróżnorodność – segregujemy odpady”
wyróżnienie

Kinga Pawlich ( 1c)

E. Dyl

1

Mistrzostwa Zabrza szkół ponadgimnazjalnych
III miejsce

Patrycja Wardas (2p)
Sabina Cimalla (2o)
Marta Obałkowska (2o)

M. Pierończyk

powrót

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

Konkurs plastyczny „ Moja przygoda w muzeum”

eliminacje miejskie

Małgorzata Ullmann(2bG)

E. Dyl

powrót

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

11

Konkurs„Wiedzy Biblijnej”

V miejsce

Michał Szołdra (3m)

J. Wienchor

10

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Aniołowo”

II miejsce

Emilia Duka

E. Dyl

9

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

III etap

Kamila Szmatoła

S. Christ

8.

Ogólnopolski Konkurs „Deutschfreund”
I miejsce w województwie ( ex.)
VII miejsce w kraju

Oliwia Adamczyk (3m)

M. Mossoczy

7.

Ogólnopolski Konkurs „Deutschfreund”
I miejsce w województwie
V miejsce w kraju

Paweł Wyszyński (2m)

M. Mossoczy

6

Konkurs z języka niemieckiego „Deutschfreund 2010”
I miejsce

Marcel Łysek ( 3C )

K. Dańczyk

5

Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych Szkolna Liga Historyczna „Wielka Persja i nie tylko...” 
IV miejsce

Piotr Mikula 
(3c Tech.)
Robert Nazar 
(3c Tech.)
Adam Sekulski 
(3c Tech.)

B. Wolańczyk

4

Konkurs dla szkół ponadgimnazjalnych Szkolna Liga Historyczna „Wielka Persja i nie tylko...” 
I miejsce

Marcin Jezusek (3d Tech.)
Szymon Łaszkiewicz (3d Tech.)

B. Wolańczyk

3

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „ Szkolna Liga Historyczna” 
runda pisemna 
II miejsce

Marcin Jezusek ( 3d T)
Szymon Łaszkiewicz ( 3d T)

B. Wolańczyk

2

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „ Szkolna Liga Historyczna” 
runda pisemna

III miejsce

III miejsce

Piotr Mikula ( 3c T)
Robert Nazar (3c T)
Adam Sekulski ( 3c T)

Emilia Duka ( 2o )
Szymon Rut ( d T)

B. Wolańczyk

1

VI Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim Łatwiej”

Wyróżnienie

Zuzanna Stochel ( 2m )

B.Wyrzykowska- Piesik

powrót

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

15

Konkurs plastyczny „Tydzień Ziemi” – kategoria plakat

wyróżnienie

Emilia Duka (2o)

E. Dyl

14

Konkurs Plastyczny „Pożar, powódź, czy to dzień, czy to noc – strażak rękę poda”

wyróżnienie

Martyna Dudek

E. Dyl

13

Konkurs Plastyczny „ Tydzień Ziemi” kategoria plakat

wyróżnienie

Emilia Duka

E. Dyl

12

Konkurs „Wiedzy Biblijnej”

III miejsce

Michał Szmatoła (3m)

J. Wienchor

11

Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

wyróżnienie

Anna Jamróz (2c)

A.Żołdak

10

Olimpiada z języka hiszpańskiego
II etap

Krzysztof Borecki (1c)

A. Rosińska-Pater

9

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „ Z Gałczyńskim łatwiej”

III miejsce

Anna Jamróz (1C)

A. Żołdak

8

X Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim Łatwiej”

Wyróżnienie

Patrycja Malcharczyk (3c)

J. Kaczyńska

7

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z chemii dla uczniów gimnazjum
II etap

Angelika Stadnikiewicz ( 3B)

D. Bajer-Wiśniewska

6

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z języka niemieckiego dla uczniów gimnazjum

II etap

Grzegorz Kruppa (2B)

Marcel Łysek ( 3C)

Kamila Szmatoła ( 3C)

S. Christ

K. Dańczyk

5

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki dla uczniów gimnazjum
II etap

Angelika Stadnikiewicz ( 3B)
Damian Bolacki ( 3B)

B. Bekas

4

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z historii dla uczniów gimnazjum
II etap

Kinga Jendrysik ( 2B)

Kewin Gołuzd ( 2B)

Michał Wójcik ( 2A)

K. Kowalska

J. Rusnak

3

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z geografii dla uczniów gimnazjum
II etap

Angelika Stadnikiewicz ( 3B)
Damian Bolacki ( 3B)

M. Masternak-Cepil

2

Przedmiotowy Konkurs z Historii w gimnazjum

II etap

Kinga Jendrysik ( 2B)Kewin Gołuzd ( 2B)

K. Kowalska

1

Olimpiada Historyczna dla szkół średnich 
etap pisemny

Piotr Mikula  (III c – techn.)

Robert Nazar (III c – techn.)

B. Wolańczyk

powrót

KONKURSY MIEJSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

30

Ogólnopolski Konkurs plastyczny „ Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi Ci z pomocą”

V miejsce

wyróżnienie

Martyna Dudek (1C G)

Kesja Konopczak(1C G )

E. Dyl

29

Konkurs plastyczny „Festiwal z Martą naturą”

I miejsce

Emilia Duka (2o)

E. Dyl

28

Konkurs plastyczny „Impresje baletowe”

I miejsce

Anna Jamróz (1C G)

E. Dyl

27

XIX Liga Recytatorska - poezja śpiewana
I miejsce
II  miejsce jako szkoła

Kinga Jendryski

(2B)

D. Bieniek

26

XIXLiga Recytatorska - recytacja

grand prix

Anna Jamróz

D. Bieniek

25

Konkurs „Piosenki Religijnej”

I miejsce w kat. gimnazjum

Kinga Jendrysik

D. Bieniek

24

XIV Konkurs „ Zabrze – to moje miasto. To miasto w którym żyję i chcę je lepiej znać”

II miejsce

DamianBolacki

M. Masternak- Cepil

23

Konkurs Plastyczny „Zabrze miastem turystyki przemysłowej”

I miejsce

Małgorzata Ullmann (1B)

E. Dyl

22

Konkurs Plastyczny „ Martwa natura”

I miejsce

Emilia Duka

E. Dyl

21.

Eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

I miejsce oraz tytuł „Osobliwości scenicznej”

Anna Jamróz (2c)

A.Żołdak

20

Olimpiada Języka Niemieckiego zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu

I miejsce

Paweł Wyszyński (2m)

M. Mossoczy

19

Olimpiada Języka Niemieckiego zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu

II miejsce

Oliwia Adamczyk (3m)

M. Mossoczy

18

Olimpiada Języka Niemieckiego zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu

IV miejsce

Wojciech Zapa (2m)

M. Mossoczy

17

Miejski Konkurs Językowy „Czy znasz swój język ojczysty”

I miejsce

Zuzanna Stochel (2m)

B. Wyrzykowska-Piesik

16

Miejski Konkurs Plastyczny „ Zabrze- moje miasto” W ramach projektu „ Zabrze miastem turystyki poprzemysłowej”

wygrana praca

Małgorzata Ullmann (2B)

E. Dyl

15

Miejski Konkurs Piosenki „Idols”

III miejsce

Artur Kazimierczak (1o)

D. Bieniek

14

Olimpiada Języka Niemieckiego
zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych z Zabrzu
finał I miejsce

Paweł Wyszyński (2m)

M. Mossoczy

13

Olimpiada Języka Niemieckiego
zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych z Zabrzu
finał III miejsce

Oliwia Adamczyk (3m)

M. Mossoczy

12

Olimpiada Języka Niemieckiego
zorganizowana przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych z Zabrzu
finał IV miejsce

Wojciech Zapa (2m)

M. Mossoczy

11

Miejski Konkurs Gwarowy III miejsce

Mateusz Kurzyk ( 3d T)

B. Wyrzykowska - Piesik

10

Miejski Konkurs Historyczny „ Stan wojenny”

II miejsce

Adrianna Kępińska (2m)
Robert Nazar (3c T)
Adam Sekulski ( 3c T)

B. Wolańczyk

W.Kruszelnicka

9

Liga Recytatorów – Poezja Śpiewana 
wyróżnienie oraz udział w koncercie laureatów

Kinga Jendrysik (2B)

D. Bieniek

8

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Tajemnice zabrzańskich kamienic”

I miejsce

Milena Wojtek

E. Dyl

7

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Tajemnice zabrzańskich kamienic”

II miejsce

Joanna Sznajder ( 3m)

B. Wyrzykowska- Piesik

6

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Tajemnice zabrzańskich kamienic”

III miejsce

Kamila Masztalerz (2B )

E. Dyl

5

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Historia i osiągnięcia zabrzańskich klubów sportowych” I miejsce

Patryk Szewczuk ( 3d T)

S. Nadolski

4

Konkurs „ Rajd po Zabrzu” Kategoria- prezentacja multimedialna „ Historia i osiągnięcia zabrzańskich klubów sportowych”

III miejsce

Dominik Urban ( 3d T)

S. Nadolski

3

Miejski Konkurs „Chronimy bioróżnorodność – segregujemy odpady”
I miejsce

Emilia Duka ( 2 o)

E. Dyl

2

Miejski Konkurs „Chronimy bioróżnorodność – segregujemy odpady”
wyróżnienie

Kinga Pawlich ( 1c)

E. Dyl

1

Mistrzostwa Zabrza szkół ponadgimnazjalnych
III miejsce

Patrycja Wardas (2p)
Sabina Cimalla (2o)
Marta Obałkowska (2o)

M. Pierończyk

powrót

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!