foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURSY MIEJSKIE

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

V Międzynarodowe "Biernale Sztuki Książki"                                      nagroda: kwalifikacja do wystawy

S. Rainert (2c)

J. Grelska (1c)

E. Dyl

powrót

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

13

Przedmiotowy Konkurs z Matematyki  III etap

J. Sznajder

I. Maciuła

12

Olimpiada Innowacji Technicznej
finaliści- kwalifikacja do etapu ogólnopolskiego

Sz. Rut
D. Kaczmarek
M. Dadacz
M. Jakubowski

G. Sitek

T. Jarmoliński

11

Konkurs z języka niemieckiego „Sprachdoktor"
III miejsce ( LO)
V miejsce (LO)

O. Adamczyk (2m)
P. Wyszyński ( 1m)

M. Mossoczy

10

Finał konkursu z j. angielskiego  
„Pokaż nam Język" zorganizowany przez grupę Wyższych Szkół Bankowych 
IV miejsce

Paweł Wyszyński

M. Mossoczy

9

Finał ogólnopolskiego konkursu informatycznego „Intresieć" - 30 miejsce

Szymon Rut (II d)

G. Mankiewicz

8

II etap ogólnopolskiej olimpiady matematycznej

Paweł Wyszyński (1 m)

R. Drohojowski

7

II etap konkursu przedmiotowego z matematyki szkół gimnazjalnych

Jolanta Sznajder( 3B), Kamil Zięba ( 3B)

I. Maciuła

6

II etap konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego szkół gimnazjalnych

Grzegorz Kruppa (1 B ), Marcel Łysek ( 2C ), 
Kamila Szmatoła ( 2C)

K. Dańczyk

5

II etap konkursu przedmiotowego z języka polskiego szkół gimnazjalnych

Julia Mendecka ( 3B)

A. Żołdak

4

V edycja ogólnopolskiego literackiego konkursu pt. „Zabrzańska Jesień Literacka" - wyróżnienie

Justyna Sofińska (2m)

B.Wyrzykowska-Piesik

3

Finał ogólnopolskiego projektu „Korba"

Katarzyna Rumniak(3A)

Tomasz Rusecki (2m)

D. Bajer-Wiśniewska
S. Kafel

2

Konkurs j. niemieckiego organizowany przez
JERSZ - OBORNIKI ŚLĄSKIE -

20 miejsce w kraju
27 miejsce w kraju

Paweł Wyszyński (1 m)
Oliwia Adamczyk 2m

M. Mossoczy

1.

III etap konkursu z j. niemieckiego

Marcel Łysek ( 2C)

K. Dańczyk

powrót

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

21

Konkurs "Karykatury Powstania Śląskiego"

M. Ullmann (1b)

K. Mastalerz (1b)

E. Dyl

20

Wojewódzki konkurs Historyczno-Informatyczny                         "Najważniejsze wydarzenia w najnowszej hisorii Polski"        Laureatka

J. Hojka (2m)

W. Kruszelnicka

19

"Śląski Konkurs Matematyczny"                                        Laureat I stopnia

P. Wyszyński  (1m)

R. Drohojewski

18

"Fizyka sie liczy" organizowany przez Uniwersytet Śląski        II etap

R. Czapek (2m)

M. Matlok

17

Recytatorski konkurs „ Poezja i proza na wschód od Bugu" wyróżnienie

Z. Stochel ( 2m)

B. Wyrzykowska-Piesik

16

Konkurs z języka niemieckiego „Sprachdoktor"
II miejsce ( gimnazjum)
III miejsce ( gimnazjum)

M. Łysek ( 2c)
K. Szmatoła ( 2c)

K. Dańczyk
S. Christ

15

Konkurs z języka niemieckiego „Sprachdoktor"
I miejsce ( LO)
II miejsce (LO)


O. Adamczyk (2m)
P. Wyszyński ( 1m)

M. Mossoczy

14

Śląski konkurs matematyczny 
Laureat I stopnia

Paweł Wyszyński

W.Tomczyk

13

Finał VI Śląskiego Konkursu Matematycznego

Paweł Wyszyński (1m)

W.Tomczyk

12

Olimpiada języka niemieckiego „Pokaż na język" organizowany przez Wyższą Szkołę Bankowości w Chorzowie - 2 miejsce

Paweł Wyszyński (1m)

M. Mossoczy

11

Olimpiada języka niemieckiego „Pokaż na język" organizowany przez Wyższą Szkołę Bankowości w Chorzowie - 10 miejsce

Oliwia Adamczyk (2m)

M. Mossoczy

10

„Olimpiada z języka niemieckiego" dla szkół ponadgimnazjalnych organizowane przez Nauczycielskie Kolegium J. Obcych
I miejsce oraz indeks

Paweł Wyszyński (1m)

M. Mossoczy

9

„Olimpiada z języka niemieckiego" dla szkół ponadgimnazjalnych organizowane przez Nauczycielskie Kolegium J. Obcych
Wyróżnienie

Oliwia Adamczyk (2m)

M. Mossoczy

8

II etap konkursu „Tłumaczenia Języka Niemieckiego" dla szkół ponadgimnazjalnych

Oliwia Adamczyk (2m), Paweł Wyszyński (1m), Wojciech Zapa (1m)

M. Mossoczy

7

Finał konkursu tłumaczeniowego z języka niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych - 
I miejsce

Paweł Wyszyński (1 m)

M. Mossoczy

6

Konkurs j. niemieckiego organizowany przez JERSZ - OBORNIKI ŚLĄSKIE - III miejsce

Paweł Wyszyński (1 m)

M. Mossoczy

5

Konkurs j. niemieckiego organizowany przez JERSZ - OBORNIKI ŚLĄSKIE - V miejsce

Oliwia Adamczyk (2m)

M. Mossoczy

4

Konkurs leksykalno - gramatyczny z języka niemieckiego organizowany przez ZSO nr 4 w Gliwicach - III miejsce

Oliwia Adamczyk (2m)

M. Mossoczy

3

Finał konkursu NKJO z j. angielskiego

Joanna Jędrzejewska (1m)

A. Słota-Nitzschke

2

Finał konkursu „Wiedzy o państwach anglojęzycznych"

Artur Kaźmierczak (3D)

A. Skorupa

1.

II etap konkursu z j. angielskiego „Pokaż nam Język"

Magdalena Hojka (1m)
Joanna Hojka (2m)
Joanna Jędrzejowska (1m)
Łukasz Brzozowski (2c)
Dominika Różycka(2m)

A Słota-Nitzschke


M. Siegmund
I. Słonka

powrót

KONKURSY MIEJSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

34

Miejska gra „ Industrial Treasures Hunt"

I miejsce

J. Kucharska (3B)

W. Wasik (1B)

K. Sawa (3B)

A.Stadnikiewicz(2B)

A. Zwolińska

M.Siegmund

S. Płochocka

33

Finał konkursu "Wygraj Brukselę" - wyjazd do Brukseli

A. Orłowska - 2m

S. Kafel

32

Finał śląskiego Forum Liderów Młodzieżowych

Sz. Rut  3d

S. Kafel

31

Konkurs multimedialny na temat osobliwości Zabrza

I miejsce

Sz. Rut 3d

S. Kafel

30

Komisja V Miejskiego Międzyszkolnego

Konkursu Piosenki Religijnej

„Zaśpiewajmy Panu pieśń nową"

II miejsce

III miejsce

K. Jendrysik (1b)

Chór szkolny

J. Schmidt

29

Mistrzostwa Zabrza w aerobiku

Gimnazjum

III miejsce

A.Bogucka ( 3B)

A.Chmurczyk ( 3B)

P. Twardoch ( 3B)

S. Kowol ( 3B)

P. Schonbach ( 3C)

E. Urban ( 2C)

J.Kowalczuk

28

Mistrzostwa Zabrza w aerobiku

Szkoła średnia

I miejsce

J. Grzebielucha ( 2m )

K. Czerw ( 2m )

N. Musiałowicz (1p)

K. Nowak (1m)

M. Prochaska (1m)

A. Matusia(1m)

J.Kowalczuk

27

Mistrzostwa w piłce plażowej szkół średnich 3 miejsce

P. Wardas ( 1p)
J. Grzebielucha ( 2m)

A. Wolny

28

Mistrzostwa w piłce plażowej szkół gimnazjalnych 3 miejsce

S. Kowal ( 3B )
P. Prusinowska ( 3B )

A. Wolny

25

Konkurs „ Karykatura Śląska" organizowany przez Centrum Edukacji Twórczej w Zabrzu

M. Ullmann ( 1b)
K. Masztalerz ( 1b)

E. Dyl

24

Wiosenne zawody w biegu na orientację

II miejsce ( gimnazjum)

Gajdzik P ( 1 B)

S. Płochocka
A. Woźniak

23

Wiosenne zawody w biegu na orientację III miejsce ( LO)

Czerw K. ( 2m)

S. Płochocka
A. Woźniak

22

Wiosenne zawody w biegu na orientację II miejsce grupowe chłopców ( gimnazjum)

Czyrny D. ( 3E)
Kopcio Ł. ( 3E)
Niemczyk Ł. ( 3E)
Myśliwiec D. ( 1C)
Gajdzik P. ( 1B)

S. Płochocka
A. Woźniak

21

Wiosenne zawody w biegu na orientację
III miejsce grupowe dziewcząt

Czerw K. ( 2m)
Pyryt K. ( 2m)
Majewska A. ( 2m)

S. Płochocka
A. Woźniak

20

Miejski Konkurs Plastyczny 
„ F. Chopin - muzyka, poezja, obraz"
wyróżnienie

Małgorzata Ullmann (1b)

E. Dyl

19

20 Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych ( finał)
3 miejsce

Artur Kaźmierczak (3D)

A. Skorupa

18

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych ( finał)
5 miejsce

Kamil Pomietło (2B)

M. Siegmund

17

Olimpiada j. angielskiego NKJO w Zabrzu ( finał) 12 miejsce

Joanna Jędrzejowska (1m)

A. Słota-Nitzschke

16

Konkurs piosenki niemieckiej 
I miejsce
I miejsce 
II miejsce
III miejsce
I miejsce

Kinga Jendrysik (1B)
Barbara Spodymek (3B)
Lidia Kotowicz (3B)
Karolina Dębińska (1C)
Chór szkoły ponadgimnazjalnej „Grosz"

D. Bieniek

15

Finał VII Miejskiego Konkursu Ortograficznego

Kamil Stępień (4b),

Zuzanna Stochel(1m), Justyna Sofińska (2m)

Agata Swęd (2m)
Teresa Gaschka (3c)

B.Wyrzykowska-Piesik
E. Duda

14

Konkurs „Wiedzy o Języku Polskim" - IV miejsce

Artur Drążkiewicz (4b technikum)

B.Wyrzykowska-Piesik

13

Miejski Konkurs Recytatorski pt. „Juliusz Słowacki"
I miejsce

Zuzanna Stochel(1m)

B.Wyrzykowska-Piesik

12

Miejski Konkurs gwarowy „ Po naszymu, czyli po Śląsku"

Dorian Kusz (2 d)

B.Wyrzykowska-Piesik

11

Finał koncertu „Alternatywa dla Polski"

J. Wołoszyn ( 2m,) 
A.Kornacki (2m), 
P. Polak (2o), W. Czarnecki (3d) 
chórek gimnazjum

B. Wyrzykowska -Piesik

D. Bieniek

10

Mistrzostwa Zabrza szkół gimnazjalnych chłopców w piłce siatkowej - IV miejsce

Mateusz Franitza, Piotr Sikorski, Sebastian Suchanek, Daniel Szabat, Daniel Pieczka, Wojtek Sojczyński, Tomasz Boja, Michał Skorupa, Dawid Wiśniewski, Sebastian Cholewa

A.Stępniewska

9

Mistrzostwa Zabrza szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców: III miejsce

Szyburski Paweł 3c, Rucinski Michał 2o, Palat Paweł 2b, 
Palat Marcin 3b, 
Kopka Łukasz 3c, 
Polak Patryk 2o, 
Waleczek Michał 3z, 
Rusecki Tomasz 2m, 
Szymaczek Tomasz 2o, 
Dudek Daniel 3o,
Kamil Jarosz 3o, Bartosiak Damian 3z

D. Skowroński

8

Grand Prix w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. „W żłóbku na sianie"

Emilia Duka (1 m)

E.Dyl

7

Miejski Konkurs Plastyczny pt. „W żłóbku na sianie" -I miejsce

Aleksandra Swolek (1A)

E.Dyl

6

Miejski Konkurs Plastyczny „Jesienne Zabrze"- wyróżnienie

Emilia Duka (1o)

E.Dyl

5

2 miejsce w Zabrzu i 4 miejsce w rejonie w Tenisie Stołowym szkół ponadgimnazjalnych

Patrycja Wardas (1p), Sabina Cimalla(1o), Marta Obałkowska(1o), Piotr Wójciak (2z), Adam Nowaczyk (2z), Maciej Olczyk (2m)

M. Pierończyk

4

12 miejsce w Zabrzu w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych

Piastowski Adam (2b), Gardian Szymon (2b), Szewczuk Patryk (2d), Rut Szymon (2d), Kubański Kamil (2d), Rudycha Mateusz (3b), Zaskórski Damian (3b)

E. Łuczak

3

6 miejsce w Zabrzu w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych

Natalia Malec(2o), Angelika Rauer (2o), Karolina Rauer (3m), Ewelina Dudek (3m), Krystyna Czerw (2m), Matusek Agata (1o)

E. Łuczak

2

10 miejsce w Zabrzu w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych

Paweł Gajdzik (1B), Daniel Mysliwiec (1C), Artur Kaźmierczak(3D), Denis Czyrny (3E), Łukasz Kapcio (3E), Szymon Ficoń (3E)

J. Kowalczuk

1

1 miejsce w Zabrzu w Ringo szkół gimnazjalnych

Anna Chmurczyk (3B), Magdalena Rudawska (3C), 
Wojciech Sojczyński (2B),
Mateusz Franica (2B)

A. Wolny

powrót

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!