foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Osiągnięcia rok szkolny 2008 / 2009

  • Przemek Papliński został finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Innowacji Technicznych.
  • I miejsce w Finale Metropolitalnego Konursu o Parlamencie Europejskim- Justyna Kubanek i Emilia Stachera - uczennice klasy II o.
  • Finał Miejskiego Konkursu „ Osobliwości wybranej dzielnicy Zabrze” – Justyna Kubanek 
    (opiekun mgr Wiesława Kruszelnicka)
  • Finał Konkursu „ Wygraj Brukselę” – Tomasz Rusecki, Aleksandra Orłowska, Kamil Stępień, Mariusz Jurczyk, Marta Goriwoda, Karolina Głogowska (opiekun mgr Sonia Kafel, mgr Wiesława Kruszelnicka)
  • II miejsce w Konkursie „Piosenki Religijnej” w kategorii szkół średnich- Michał Szczypał
  • II miejsce w Konkursie „Piosenki Religijnej” w kategorii gimnazjum – Nikola Trzensiok
  • I miejsce w Konkursie „Piosenki Religijnej” w kategorii gimnazjum – Zespół muzyczny prowadzony przez mgr Joannę Schmidt
  • II miejsce w Konkursie „Piosenki Religijnej” w kategorii gimnazjum – Zespół muzyczny prowadzony przez mgr Joannę Schmidt
  • Wojewódzki Konkurs Deutschfreunnd 2009 – Marcel Łysek, Kamila Szmatoła – V miejsce
  • Konkurs Sparachdoktor 2009 – Marcel Łysek – I miejsce w województwie, V miejsce w kraju
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym
    – Adam Oberski
  • Finał Metropolitalnego Konkursu o Parlamencie Europejskim
    – Justyna Kubanek, Emilia Stachercz
  • Wyróżnienie w olimpiadzie szkół ponadgimnazjalnych "Pokaż nam Język"
    - Tomasz Piecha, Adam Olbryś, Christian Gorzawski
  • Wyróżnienie w finale olimpiady języka niemieckiego szkół ponadgimnazjalnych organizowanym przez NKJO w Zabrzu
    - Tomasz Piecha
  • Wyróżnienie w finale olimpiady języka angielskiego szkół gimnazjalnych
    - Marta Kaczmarska
  • Finał wojewódzkiego konkursu na prezentację multimedialną "Nasz Świat"
    - Marta Kaczmarska
  • Finał miejskiego "Konkursu Ortograficznego"
    - Adam Oberski
    - Kamil Stępień
  • Mistrzostwa Zabrza w Sztafetach Pływackich 8x50m oraz w konkurencjach indywidualnych. 
    - Magdalena Rudawska -1 miejsce stylem dowolnym na 50m
    - Paulina Gintowt - 2 miejsce stylem grzbietowym na 50m
    - Dominik Pikorski - 2 miejsce stylem klasycznym na 100m
    - Drużynowo dziewczęta zajęły 6 miejsce, chłopcy 10 miejsce.
  • Tenis stołowy dziewczęta drużynowo zajęły 3 miejsce: 
    - Bagsik Jessika
    - Dec Iwona
    - Pierończyk Paulina
  • Tenis stołowy chłopcy drużynowo zajęli 7 miejsce:
    - Klein Krzysztof
    - Czekała Dawid
    - Kubicki Sebastian
  • Finalista olimpiady z języka angielskiego organizowany przez Kolegium Języków Obcych
    - Paweł Wyszyński
  • Finalista olimpiady matematycznej gimnazjalistów
    - Paweł Wyszyński
  • III etap (finał) olimpiady z języka angielskiego organizowany przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
    - Paweł Wyszyński, Marta Kaczmarska, Bogusława Mochocka
  • III etap (finał) olimpiady z języka niemieckiego organizowany przez Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych
    - Tomasz Piecha
  • III etap (ogólnopolski) Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
    - Paweł Wyszyński
  • III etap (ogólnopolski) Konkursu przedmiotowego z języka angielskiego
    - Paweł Wyszyński
  • III etap ( ogólnopolski) Konkursu przedmiotowego z geografii
    - Marta Kaczmarska
  • II etap Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
    - Paweł Wyszyński
  • II miejsce w Olimpiadzie z języka niemieckiego
    - Kamila Szmatoła
  • IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie " Magiczny świat Harrego Pottera"
    - Julia Mendecka
  • III miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym
    - Jolanta Sznajder
  • II miejsce w wojewódzkim festiwalu "Pieśń Barów" :
    - Michał Konopacki ( klasa 3m) 
    - Rafał Woźnicka ( klasa 3m)
    - Jacek Wiśniewski ( klasa 3m)
    - Wojciech Czarnecki ( klasa 2 d)
  • II miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim " Zbigniew Herbert - poeta myśliciel":
    - Ania Bagsik
  • III miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim "Zbigniew Herbert - poeta myśliciel"
    - Joanna Janki
  • I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim "Jesienne impresje" :
    - Marta Matusiak
  • Miejski konkurs "W żłóbku na sianie":
    - III miejsce - Emilia Duka
    - Wyróżnienie - Aleksandra Stadnikiewicz, Katarzyna Rumniak
  • Ogólnopolski konkurs informatyczny "Intersieć"- do II etapu przeszli: 
    - Szymon Rut, Papliński Przemek, Żukowski Sebastian, Getka Rafał, Bogacki Mateussz
  • Do II etapu konkursu przedmiotowego z:
    - J. angielskiego- Paweł Wyszyński
    - J. niemieckiego - Marcel Łysek, Nicola Trzensiok
    - Chemia - Paweł Wyszyńki
    - Fizyka - Paweł Wyszyński
    - Geografia - Marta Kaczmarska
  • III miejsce w miejskim konkursie ortograficznym
    - Jolanta Sznajder.
Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

RODO

wst

relpol

phoenix contact

LAPP GROUP

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!