foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

Osiągnięcia rok szkolny 2007 / 2008

  • Chemia:
    - Adam Kornacki klasa 3c - zakwalifikował się do III etapu Konkursu Przedmiotowego z Chemii .
  • Matematyka: 
    - Paweł Wyszyńki klasa 2b - laureat Konkursu Przedmiotowego z matematyki. 
    - Paweł Wyszyński klasa 2b - III etap ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej organizowanej przez Uniwersytet Warszawski. 
    - Joanna Sznajder klasa 3d - uczestniczka III etapu olimpiady matematycznej.
  • J. niemiecki: 
    - Mariola Gajówska -klasa 3 o- zakwalifikowała się do Okręgowej Olimpiady J. Niemieckiego w Sosnowcu. 
    - Mariola Gajówska -klasa 3 o- zajęła 6 miejsce w Finale Olimpiady J. Niemieckiego organizowany przez Nauczycielskie Kolegium J. Obcych w Zabrzu. 
    - Mariola Gajówska 3 o, Tomasz Piecha 2 o, Mateusz Olbryś 2 o zakwalifikowali się do II etapu konkursu " Pokaż nam język", organizowany przez Wyższą Szkołę Bankowości w Chorzowie. 
    - Marcin Michalik 3 m , Jakub Piernikarczyk 3 m zdobyli wyróżnienie w konkursie "Poezji śpiewanej niemieckojęzycznej", organizowanej przez IV liceum w Gliwicach. 
    - Oliwia Adamczyk 3 c gimnazjum zajęła III miejsce w Olimpiadzie J. Niemieckiego "SEZAM", oraz zakwalifikowała się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego. 
    - Marcin Michalik 3 m , Jakub Piernikarczyk 3 m zajeli II miejsce w kategorii duetów, oraz I miejsce Michał Szczypała 1 o w konkursie z J. Niemieckiego.
  • J. angielski:
    - Bogumiła Machocka - V miejsce w VII edycji Olimpiady z Języka Angielskiego w kategorii gimnazjum 
    - Paweł Wyszyński - IX miejsce w VII edycji Olimpiady z Języka Angielskiego w kategorii gimnazjum
  • J. polski:
    - Kamil Stępień - V miejsce w Miejskim konkursie ortograficznym dla szkół ponadgimnazjalnych organizowanym przez IV Liceum. 
    - Paweł Wyszyński - zakwalifikował się do III etapu ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka polskiego.
  • Muzyka: 
    Zespół Grosz I miejsce w VII Konkursie Piosenki Śląskiej "Karlik". 
    II miejsce w Konkursie Piosenki Śląskiej "Karlik" Chór Grosz. 
    Zespół Muzyczny Grosz - II miesjsce w Zabrzańskim Festwialu Kolęd i Pastorałek "Śpiewajcie Panu z weselem"
  • Plastyka:
    Miejski Konkurs Plastyczny
    "Zabrze moje miasto":
    - Emila Duka I miejsce 
    - Joanna Jędrzejowska II miejsce 
    - Jagoda Wtulich wyróżnienie 
    - Aleksandra Stadnikiewicz wyróżnienie 

    Miejski Konkurs Plastyczny
    " oszczędzaj, odzyskuj śmieci przykładem" 
    - I miejsce Adrianna Kuś 
    - Wyróżnienie Jakub Bogucki 

    Miejski Konkurs Literacko-Plastyczny 
    " Stanisław Wyspiański - poeta i malarz" 
    - I miejsce Natalia Chryst 
    - II miejsce Joanna Jędrzejowska 

    Miejski Konkurs Plastyczno-Czytelniczy
    " Słucham, Rozumiem, Przedstawiam" 
    - I miejsce Emilia Duka

  • Przedsiębiorczość: 
    Awans do półfinału konkursu "Biznes Junior 2008" 
    - Karolina Głogowska 
    - Sylwia Szołdra 
    - Karolina Kiszewska 
    - Ewelina Dudek 
    - Karolina Rauer

Wychowanie fizyczne: 
II miejsce w koszykówce dziewcząt w kategorii szkół ponad gimnazjalnych 
-  Maria Paplińska - III miejsce w zawodach regionalnych w tenisie stołowym dziewcząt

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!