foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 

 

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURSY MIEJSKIE

 KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

 

 

 

powrót

 

 KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

II Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki "Polskie więźniarki w Ravensbriick"
wyróżnienie

A. Zaczyńska (IIo)

B. Wyrzykowska-Piesik
K. Kowalska-Bławat

2

Stypendium Ministra Edukacji Narodowej

M. Holewa (Io)

 

3

 IX Ogólnopolski Konkurs "Z Gałczyńskim łatwiej"
I miejsce
wyróżnienie

 

A. Jamróz (Im)
K. Jendrysik (IIm)

B. Wyrzykowska-Piesik

powrót

 KONKURSY WOJEWÓDZKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1.

 XXII Wojewódzki Konkurs "Nudna Matematyka"
I miejsce
II miejsce

 

Sz. Głogowski (Io)
M. Holewa (Io)

 

E.Czyba
S. Pawłowska

2.

III Wojewódzki Festiwal Piosenki "Pieśni Bardów"

I miejsce

 

 A. Rojek (Im)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

3.

Rejonowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Lokalnym

J. Grelska (IIo)

W. Kruszelnicka

4.

Konkurs matematyczny M@tado

II miejsce (drużynowo technikum)

 

 

 

II miejsce (indywidualnie)

III miejsce 

 

Sz. Głogowski (Ic)

B. Borecki (IIc)

A. Piguła (IVc)

 

M. Holewa (Io)

Sz. Głogowski (Ic)

 

 

 

 

E. Czyba

5.

VII Wojewódzki Konkurs Młodych Talentów

III miejsce

 

A. Rojek (Im)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

6. 

Konkurs matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy"

II miejsce

 

 

M. Holewa (Io)

 

 

E. Czyba

7. 

59 OKR

I miejsce

wyróżnienia

 

K. Jendrysik (IIm)

K. Szostak (IIo)

A. Rojek (Im)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

8.

I Wojewódzki Konkurs Historyzno-Geograficzny

II miejsce

 

M. Holewa (Io)

 

W. Kruszelnicka

9.

XVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Poezja i proza w języku Szekspira"

I miejsce

II miejsce

III miejsce 

wyróżnienie

 

K. Jendrysik (IIm)

K. Szostak (IIo)

A. Rojek (Im)

M. Wojtek (Im)

 

 

B. Wyrzykowska-Piesik

10.

44 Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Na wschód od Bugu"

I miejsce (poezja śpiewana)

 

 

I miejsce (recytacja)

 

K. Jendrysik (IIm)

K. Szostak (IIo)

A. Rojek (Im)

 

D. Skierczyńska (IIp)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

powrót

 KONKURSY MIEJSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

I Miejski Konkurs "Mówimy Tuwimy" (finał)

 

A. Rojek (Im)
A. Zaczyńska(IIo)

 

 

D. Skierczyńska (IIp)
M. Archacka (Im)

B. Wyrzykowska-Piesik

 

K. Kowalska-Bławat

Z. Zappel

2

Stypendium Prezydent Miasta Zabrze

M. Archacka (Im)

M. Holewa (Io)

 

3

 II Miejski Konkurs Wiedzy o Zabrzu

 I miejsce (szkoła ponadgimnazjalna)

 I miejsce (gimnazjum)

 II miejsce (gimnazjum)

 

 M. Archacka (Im)

 A. Chojnowska 

 M. Kamieniorz

 

 

 

 J. Rusnak

4.

V Międzyszkolny Konkurs Poezji Śpiewanej

III miejsce

wyróżnienia

 

A. Rojek (Im)

K. Jendrysik (IIm)

K. Szostak (IIo)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

5.

VII Festiwal Kolęd i Pastorałek

II miejsce

 

K. Szostak (IIo)

 

J. Wienchor

6.

XIII Miejski Konkurs Plastyczny "Impresje baletowe"

III miejsce (gimnazjum)

II miejsce (szkoła średnia)

III miejsce

wyróżnienia

 

M. Tarza

D. Giesa (IIo)

D. Mroczkowski (IIo)

K. Chmieliński (IIo)

M. Holewa (IIo)

 

7.

XVIII Miejski Konkurs Ortograficzny

wyróżnienie

 

J. Orawiec (IIB)

 

B. Chrost

8. 

XIV Miejski Konkurs Mitologiczno-Biblijny

wyróżnienie

 

M. Wilk (IC)

 

A. Żołdak

9.

V Miejski Konkurs Wiedzy o Języku Polskim

I miejsce

II miejsce

 

M. Holewa (Io)

M. Archacka (Im)

 

B. Chrost

B. Wyrzykowska-Piesik

10.

59 OKR

I miejsca (poezja śpiewana)

 

 

III miejsce

 

II miejsce (recytacja)

III miejsce

II miejsce (wywiedzione ze słowa)

 

III miejsce

 

K. Jendrysik (2m)

K. Szostak (2o)

A. Rojek (1m)

A. Zaczyńska (2o)

 

A. Jamróz (1m)

D. Daoxuan (2p)

D. Sierczyńska (2p)

 

P. Kuźma (Im)

 

 

B Wyrzykowska-Piesik

 

 

B. Wyrzykowska-Piesik

 

 

Z. Zappel

11.

Miejski Konkurs Ortograficzny

II miejsce

III miejsce

 

M. Holewa (Io)

K. Pomietło (IIIb/d)

 

B. Chrost

B. Głogowska

12.

I Miejski Konkurs Piosenki Aktorskiej

III miejsce

 

K. Szostak (IIo) 

B. Wyrzykowska-Piesik

13. 

60 Festiwal Młodzieży im. Norberta Kroczka

Brązowa Nuta

 

A. Rojek (Im)

B. Wyrzykowska-Piesik

14.

Olimpiada NKJO

I miejsce

 

M. Łysek (IIIm)

 

M. Mossoczy

15.

Konkurs Piosenki Religijnej

I miejsce (duet)

 

 

I miejsce (solista)

II miejsce (solist)

 

K. Jendrysik i K. Szostak 

 

 

M. Wojtek

A. Sudoł

J. Wienchor i B. Wyrzykowska-Piesik

 

 

J. Wienchor

powrót

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!