foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
+48 32 271 11 77
school@zs10.zabrze.pl

Zespół Szkół nr 10

41-807 Zabrze, ul. Chopina 26

 

 KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

KONKURSY MIEJSKIE

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

 XVIII Międzynarodowy Konkurs Rysowania 

wyróżnienie

 

M. Dudek (2m) 

 

E. Dyl 

powrót

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

 1.

III Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Literacki

wyróżnienia

M. Archacka (2m)

A. Zaczyńska (3o)

 B. Wyrzykowska-Piesik

2.

X Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Z Gałczyńskim łatwiej"

I miejsce 

II miejsce

 

III miejsce (recytacja)

 

K. Szostak (3o)

K. Jendrysik (3m)

A. Rojek (2m)

 

D. Skierczyńska (3p)

 

 

B. Wyrzykowska-Piesik

3.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczno-Informatyczny M@tando

III miejsce drużynowo

 

J. Grelska, M. Holewa i M. Turkowski

 

E. Czyba

powrót

KONKURSY WOJEWÓDZKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1.

 III etap Konkursu Przedmiotowego z J. Niemieckiego

 R. Banasz (3B)

 

 

 K. Dańczyk

2. 

Etap Ustny Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

M. Archacka (2m)

B. Wyrzykowska-Piesik

3. 

II Etap Olimpiady "Solidarności"

K. Smutek (2m)

W. Kruszelnicka

4.

II Wojewódzki Konkurs Historyczno-Geograficzny

II miejsce

 M. Holewa (2o)

W. Kruszelnicka

5.

60 OKR

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

 

M. Wojtek (2m)

K. Szostak (3o)

K. Jendrysik (3m)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

6.

XVII Tydzień Ziemi

II miejsce - znaczek

wyróżnienie - plakat

 

M. Turlejska (1C)

S. Bednorz (2m)

 

 

E. Dyl 

7. 

II Wojewódzki Konkurs "Towary Liryczne Agnieszki Osieckiej"

I miejsce

wyróżnienie

 

A. Rojek (2m)

M. Wojtek (2m)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

8.

XVIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Poezja i proza w języku Szekspira"

II miejsca

 

A. Rojek (2m)

K. Szostak (3o)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

9.

Wojewódzki Konkurs "Poezja i proza na wschód od Bugu i jeszcze dalej..."

II miejsce (poezja śpiewana)

III miejsce (recytacja)

 

 

A. Rojek (2m)

A. Jamróz (2m)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

powrót

KONKURSY MIEJSKIE

lp.

rodzaj konkursu, zajęte miejsce

imię i nazwisko ucznia

imię i nazwisko opiekuna

1

 XX Konkurs Wiedzy o Zabrzu

II miejsce

Komiks

I miejsce

wyróżnienie

Prezentacja

wyróżnienie

 

 

A. Chojnowska

M. Kamieniorz

 

J. Pieniążkowska

M. Wilk

 

Sz. Siekulicki

J. Rusnak

 

 

 

E. Dyl

   

2.

VI Międzyszkolny Konkurs Poezji Śpiewanej - Gliwice 2014

II miejsce

III miejsce

 

K. Szostak (3o)

K. Jendrysik (3m)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

3.

Olimpiada "Solidarności"

kwalifikacja do województwa

K. Smutek (2m)

M. Szołdra (2m)

 

W. Kruszelnicka

4. 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

kwalifikacja do zawodów okręgowych

M. Holewa (2o)

K. Gołuzd (3m)

W. Kruszelnicka

5. 

Olimpiada z języka niemieckiego

kwalifikacja do zawodów okręgowych 

 

M. Archacka (2m)

 

S. Christ

6.

Impresje baletowe

Grand Prix

II miejsce

wyróżnienie

 

J. Grelska (3o)

S. Bednorz (2m)

D. Giesa (3o)

 

-

E. Dyl

7.

Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek

I miejsce

 

A. Rojek (2m)

B. Wyrzykowska-Piesik

8.

Międzyszkolny Konkurs Młodych Talentów

I miejsce

III miejsce

 

M. Szołdra (2m)

 K. Kocur i J. Rogut

(I gimn.)

 

K. Kowalska-Bławat

Z. Zappel

9.

Miejski Konkurs Plastyczny "Moje miejsce nad rzeką Bytomką - labirynt wyobraźni"

wyróżnienia

 

M. Kamieniorz (1m)

N. Kamieniorz (1c)

 

E. Dyl

10. 

Miejski Konkurs Plastyczny "W żłóbku na sianie"

I miejsce

wyróżnienie

 

N. Kamieniorz (1c)

A. Czyba (1C)

 

E. Dyl

11.

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

kwalifikacje do zawodów okręgowych

 

M. Archacka (2m)

B. Wyrzykowska-Piesik

12. 

VII Miejski Konkurs Wiedzy o Języku Polskim

I miejsce

 

M. Archacka (2m)

B. Wyrzykowska-Piesik

13.

Eliminacje miejskie 60 OKR-u

I miejsce (recytacja)

 

I miejsca (poezja śpiewana)

 

 

II miejsce (poezja śpiewana)

III miejsce (poezja śpiewana)

 

 

II miejsce (wywiedzione ze słowa)

 

A. Jamróz (2m)

 

K. Jendrysik (3m)

K. Szostak (3o)

A. Rojek (2m)

 M. Wojtek (2m)

A. Zaczyńska (3o)

 

 

D. Skierczyńska (3p)

 

 M. Archacka (2m)

 

 

 

 

B. Wyrzykowska-Piesik

 

 

 

 

 B. Wyrzykowska-Piesik

 Z. Zappel

K. Kowalska-Bławat

14.

XII Miejski Konkurs Ortograficzny

I miejsce

 

K. Pomietło (4b/d)

 

B. Głogowska

15.

Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej im.

N. Kroczka

złote nuty

 

A. Rojek (2m)

M. Wojtek (2m)

 

B. Wyrzykowska-Piesik

16. 

X konkurs piosenki religijnej

I miejsce

 

A. Rojek (2m)

B. Wyrzykowska-Piesik

J. Wienchor

powrót

Polish Croatian English French German Italian Slovak Spanish Turkish

b_150_100_16777215_00_images_logo_wspierajmy_hospicja.png

Login Form

Who's Online

Odwiedza nas 362 gości oraz 0 użytkowników.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!